Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Виница - покупка на апартамент?

Публикувано от flower 
Виница - покупка на апартамент?
18-03-2009 - 21:59:54
Обмислям покупката на апартамент във Виница, но нямам много наблюдения над ситуацията в квартала. Известен ми е само проблема с канализацията. Иначе ми се струва спокойно, но сякаш малко далеч от града. Като цяло струва ли си покупката на имот там?
Re: Виница - покупка на апартамент?
18-03-2009 - 22:13:45
avatar
Покупката на имот като цяло си струва но има едно зависи....! :ami:
Re: Виница - покупка на апартамент?
18-03-2009 - 22:32:31
далече, далече... тихо спокойно, но да не се налага да ходиш до града за работа. И с кола си е далече.
от кой купуваш, да не от манаус?
Re: Виница - покупка на апартамент?
18-03-2009 - 22:39:05
Не е от Манаус. Честно казано незнам кой е строителят. Сградата е готова и апартамента се продава от собственик.
Re: Виница - покупка на апартамент?
18-03-2009 - 22:48:19
Обмислям покупката на апартамент във Виница, но нямам много наблюдения над ситуацията в квартала. Известен ми е само проблема с канализацията. Иначе ми се струва спокойно, но сякаш малко далеч от града. Като цяло струва ли си покупката на имот там?




Зависи от цената.Последно апартаментите бяха на една цена с тези в града.А си е било , е и ще бъде село...
Не че имам нещо против това.Там просто са събрани минусите на града и селото....
Говоря за апартамент там.За къща не са чак толкова зле нещата само дето са скъпи...
Аз лично там не бих купил....Не мисля че бих бил щастлив да живея в място където ми се полага двор , а го нямам....
Re: Виница - покупка на апартамент?
19-03-2009 - 08:41:07
Това мнение е преместено в новия "форум за имоти, финанси и всичко останало"



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-24 23:01 от g0g0.
Re: Виница - покупка на апартамент?
19-03-2009 - 19:50:19
Разгледай цените в други райони, сравни ги , сравни и качеството и тогава вземи решение.

Виница си е далеч и е много специфично място. Не е за всеки да живее там. Няма никаква атмосфера, освен ако не намериш някакво кътче /виличка с доста голям двор/.

Между другото, какъв изглед има апартаментът, който си избрал там?



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2009-03-19 20:54 от general.
Re: Виница - покупка на апартамент?
19-03-2009 - 19:55:41
avatar
Ако не те притеснява кудкудякане на кокошки блеене на агънца и конски фъшкии по улицата. А иначе гагаузландия както навсякъде накъдето се обърнеш около Варна! spinning smiley sticking its tongue out
Re: Виница - покупка на апартамент?
19-03-2009 - 19:59:45
Напъни се малко и се ориентирай в друг район!Колегите до тук са напълно прави!
Re: Виница - покупка на апартамент?
19-03-2009 - 21:13:14
Първоначално се бяхме ориентирали към други райони, но като видяхме предлагането направо се отчаяхме - някакви кутийки на безбожни цени. По-евтините са в строеж, а наем и заем малко трудно се изплащат.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход