Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Табелата "Адрезз"

Публикувано от turbozol 
Анкета: Табелата "Адрезз"
24-02-2009 - 15:42:16
цитати:

Пазарното поведение на "Адрес" разклаща установените принципи на взаимотношенията между фирмите в бранша,създава предпоставка за некоректни взаимоотношения и нелоялна конкуренция.

Подчертано липсва желание на "Адрес" за създаване на единна политика на фирмите за недвижими имоти в изключително трудния период на криза. *sos* *sos* *xxx*
Re: Анкета: Табелата "Адрезз"
24-02-2009 - 15:51:37
Моят отговор е свъзан с всичките не та ,които съм визирал..
Re: Анкета: Табелата "Адрезз"
24-02-2009 - 17:01:04
Турбозол, какво ти е влязла тази фирма под кожата. Я поотпусни малко.
Re: Анкета: Табелата "Адрезз"
24-02-2009 - 17:53:31
Човек как да ти кажа..Любов от пръв поглед.. *rose* *bow*
Re: Анкета: Табелата "Адрезз"
24-02-2009 - 18:02:25
Стига бе, Турбозоле! Просто признай, че са от най-добрите в собственото си рекламирене.
Re: Анкета: Табелата "Адрезз"
24-02-2009 - 18:39:21
Просто признавам,че рекламират добре..Абсолютно съм убеден ,че са измамници и пумИяри и до бре се представят със своята реклама.. *sos*
Re: Анкета: Табелата "Адрезз"
24-02-2009 - 19:35:49
Ами ти пък пусни реклама, че даваш 3% на купувача. Или на продавача. Така или иначе парите не са твои, а на купувача - може да си обещаваш на всеки колкото ти душа искаsmiling smiley
Re: Анкета: Табелата "Адрезз"
24-02-2009 - 19:49:23
avatar
Чимиджимичамиджоми Написал:
-------------------------------------------------------
> Стига бе, Турбозоле! Просто признай, че са от
> най-добрите в собственото си рекламирене.

Най- добрите не, но най- богатите по време на криза.........smiling smiley
Re: Анкета: Табелата "Адрезз"
24-02-2009 - 20:10:58
Добре, нали заключих миналата тема, защото се повтаря и естествено ТУК няма да се напише нещо смислено, като ще преобладават обидите, затова ще я заключа пак... Така или иначе обидите едва ли ще спрат (макар че напрекъснато се трият такива коментари и се прави забележка), но колкото и да ми е неприятно, а сигурен съм не само на мен, поне пишете в другата тема, но поне ще е само там, а не в 3-4 теми!
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.