Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

АдеЗЗЗ бере ядове в Перник

Публикувано от turbozol 
АдеЗЗЗ бере ядове в Перник
19-02-2009 - 10:58:08
Имам Инфо ,че брокери от Перник са се активирали против напастта АдреЗЗЗ..Отнесли са се към местни медии и са потърсили публично обяснение за новата политика на АдреЗЗЗ...Разбира се от АдреЗЗЗ са се скрили..и са отказали всякакво обяснение .Тъй като не съм гледал излъчването на предаването по регионалната TV ,бих желал да получа повече информация и ако може да съдействаме за "пазарния линч на Адрееззз.. *sos*
Re: АдеЗЗЗ бере ядове в Перник
19-02-2009 - 11:26:17
avatar
Турбо,

това е вярно. Говорих с колеги, които работят активно в района
и трябва да ти кажа че там има истинска интифада срещу това
че Адрес залива местната преса с глупости от сорта на 0%
комисионна, говоря за вестници като Съперник и други. Всички
брокерски кантори са буквално настръхнали срещу тях, защото
както знаеш нелоялна конкуренция на се търпи. А пък и перничани
не са хора, които търпят да ги мамят. За жалост София ... мълчи.
Прави си сам изводите...
*tired*
Re: АдеЗЗЗ бере ядове в Перник
19-02-2009 - 11:31:42
ТУрбОЗОл ТИ ОЩЕ лИ СИ НА ПАЗАрА мИСлЕХ чЕ СИ СЕ ПрИКлЮчИл ВЕчЕ - ЗАЩО Е ТОЯ рЕВ НАлИ ТИ САм ФИНАНСИрАШ КУПУВАчИТЕ ОГлАСИ СИ ГО КАТО рЕКлАмА И мОЖЕ И ДА ТЕ ОГрЕЕ НЯКОЯ СДЕлКА smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: АдеЗЗЗ бере ядове в Перник
19-02-2009 - 11:52:09
Аз също участвам на пазара в Перник...Адрезз се крият и в офиса им не отговорят !!!Мой приятел строител...със сериозно присъствие на Пазара...не само в Перник ми се обажда да пита какво става?оТ Адрезз са го издирили и се опитват да се натрапят( голям смях).. .Просто не съм гледал предаването по телевизия Кракра..Интересувам се докъде са стигнали нещата .Днес ще прозвънявам колегите от Перник за повече инфо..Ако има колеги от Перник да ми пишат на лична..,защото съм готов да ги подкрепя..ако се е образувала някаква ИНВАНЗИЯ срещу адреЗите...ТО АЗ СЪМ ГОТОВ ДА СЪДЕЙСТВАМ..Иначе казано чудно ми е защо в София и другите градове се мълчи...АДРЕЗЗЗЗЗЗЗ на съд!!!А колкото до офиса им в Перник...трудно ще работи..от тук насетне,поне според мен.. *sos* *bow*
Re: АдеЗЗЗ бере ядове в Перник
19-02-2009 - 22:57:22
Големите са за това,за да създават правилата.Лоши или добри-все тая.Номера е,че те ги създават.Ако АдреЗЗЗ не успеят да се преборят с някакви местни звезди,значи просто вече не са сред големите на тоя пазар.
Re: АдеЗЗЗ бере ядове в Перник
20-02-2009 - 11:25:34
avatar
Кои са големите?!?
В кантората на Адрес в ПК работят 3-ма човека на кръст.
За какво говориш ... в час ли си?
А в същия град има още 40 почтени агенции, повечето от които
са на пазара МНОГО преди Адрес въобще да съществува като
Франчайз там.
И какво знаеш ти за Адрес - гр. Перник?
Защо не попиташ колегите в града за мнението им за тях?
Re: АдеЗЗЗ бере ядове в Перник
20-02-2009 - 13:01:48
Адреззз Перник са пълни помяри ..,както и много други адреЗЗЗИ...
Всичките им оферти се знаят от всички други...!!Малко завоалирано го казвам ,но който трябва ще го разбере..А и в скоро време ще пият по една студена вода в "Карамела "отсреща.. :} :}
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.