Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Бунта на плебеите или защо Винаги ни трябва виновник за провала ни ?!?!

Учудващо е за мен самия е Огромното количество злоба, ненавист, омраза ,изгубено време за празни приказки, похарчено сървърно място за цели 10 стр – предизвикано от МИНИМАЛНОТО количество полушеговит,полуироничен , полуиносказателен и прочее ПОЛУ.............изказ за неща, които са толкова далече от БГ-еца а трябва да са толкова близо !
Едва ли щях да повярвам,че има „такова” място ако не бяха усърдните ТИ старания в тази посока - уважами „притъпено острие”
Много пъти сам ти казвал, че собствената значимост винаги следва да се разглажда с подобаваща скромност ! Плебеите,които сега те подкрепят (преброй ги,не са повече от 4-5 субекта) утре биха ти сложили приятелски нож в гърба !
Плебеят е плебей защото само това може (от „осанна” до” разпни го”)
Има известна доза мъждукаща светлинка –но в друг твой колега , който вероятно има наченки на здрав разум (не съм влизал в диалог с него,не го познавам , но това трябва да му се признае) !!!
.........................................................................................................................
Re: Дали пощенска ще фалира ?
Изпратено от: Тинки Уинки (Модератор)
Дата: January 11, 2009 08:01AM

Не знам дали ти е ясно, но разпространиение на слухове за фалит на банки се преследва от закона


........................................................................................................
Дали някой му го е подсказал или започва да сгрейва по малко няма значение,няма значение и факта,че е закъснял с прозрението се-факт е,че го пише:
- Друг е въпросъ,че НЕ се противопостави на слуховете около ПИБ пролетта същият този Модератор ? Заболяха ме пръстите да пиша срещу тези слухове , независимо че вие,жакерията , уважаемо „притъпено острие” злобеехте и ръсихте глупости ???
- „острие” , разпространяване на слухове за фалит на пазар са още по-наказуеми (нищо,че спекуланти от по-високо ниво ги произвеждат) !?
- Аргументите на „Острието” бяха прикачени вируси и ми хакваше компютъра

- Форумът е ОРЪЖИЕ,независимо дало го осъзнаваш,”притъпено острие” или не
- ------------------------
- В тази тема един от участниците прави опит да изброи НОРМАЛНИТЕ във форума ,той цитира ТРИМА-според мен са 1/2;
- Провери и публикувай личните ми съобщения с въпр. Нормални за да си свериш часовника ! Нормалният те репликира в друга твоя тема-намери репликата и потърси прилика с подписа на Осама !
Ако дете е седнало върху буре с барут и си играе с кибрит – то трябва да бъде спряно ! И.Лойола дава рецепта как се прави това преди около 400 год !
Това е била Единствената ми мисъл за „превъплащенията” ми – не режете клона върху който седите-пада се долу,натъртванията болят ,от друга страна всички сме на един клон –като държава,не като пазарни участници!
За мен е важен принципа на търсене/предлагане,не го нарушавам ,така че не ме безспокоят „умотворенията” ти за НИ –!
Остани си поне със здраве ако не със здрав разум !



.......................................................................
Който се смее последен......... *ok* *angel*
как беше продължението ??????
--------------------------------------------------------



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-01-12 10:05 от миклухо маклай при папуасите.
Re: Бунта на плебеите или защо Винаги ни трябва виновник за провала ни ?!?!
12-01-2009 - 10:19:59
avatar
разпространяване на слухове за фалит на пазар са още по-наказуеми (нищо,че спекуланти от по-високо ниво ги произвеждат) !?

*ok*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход