Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Комплекс Цариградски, на Цариградско шосе

Публикувано от gucci12@abv.bg 
Комплекс Цариградски, на Цариградско шосе
13-07-2008 - 16:13:00
Здравейте, попаднах на оферта за комплекс Цариградкси и реших да питам за менния, защотот все пак почти година може да се жиевее в него (1-ва част)и еготов наполовина? та какво ви е мнението за него?
вярно,ч е е доста "нагъчкан" , 2000 човека на едно място, обаче то където и да живееш все има многог хора, пък цените са приемливи на кв.м за нов комплекс?
Чух мнение,че било построено върху нещо като мочурище??? и било потъвало?но това чух и за Фонтаните в Младост... сигурно са само слухове...
благодаря
Re: Комплекс Цариградски, на Цариградско шосе
13-07-2008 - 16:35:04
Здравей Гучи 12 израстнала съм в Дружба и след това съм живяла в Младост когато бях дете сега съм на 40г на мястото на този комплекс садяха царевица а покрай нея имашечудни полянки на които имаше киселец и горски диви цветя многократно съм била там иникога не съм видяла мочурище Що се отнася до Младост там наистина има но не на Фонтаните ана разклона на Младост3 по посока Горубляне от лявата страна дори имаше папури разтение което сигнализира за наличието на мочурище даже имаше идея по тоталитарно време да правят изкуствена река с езеро и лодкино така и не се осъществи така че купувай си ине се страхувай мочурища има ноне са там кедето ти питаш
:}
Re: Комплекс Цариградски, на Цариградско шосе
13-07-2008 - 21:38:42
avatar
gucci12@abv.bg Написал:
-------------------------------------------------------
> Здравейте, попаднах на оферта за комплекс
> Цариградкси и реших да питам за менния, защотот
> все пак почти година може да се жиевее в него
> (1-ва част)и еготов наполовина? та какво ви е
> мнението за него?
> вярно,ч е е доста "нагъчкан" , 2000 човека на едно
> място, обаче то където и да живееш все има многог
> хора, пък цените са приемливи на кв.м за нов
> комплекс?
> Чух мнение,че било построено върху нещо като
> мочурище??? и било потъвало?но това чух и за
> Фонтаните в Младост... сигурно са само слухове...
> благодаря


Виж първо на какво разстояние от ТЕЦ-а се намира и накъде върви пушека. Питай в общината дали комплексът е свързан с централната канализация. Да не стане като в Манастирски ливади- да карат на изгребни ями, че жална ти майка.
За мочурището- виж в института на Павлово- мисля,че там имат геодезични карти.
Във всеки слух има и по малко истинна........ smiling smiley
Виж и как стои въпроса с шума- да не спиш на бученето от денонощния трафик по булеварда.
Re: Комплекс Цариградски, на Цариградско шосе
14-07-2008 - 06:30:24
Аз съм в Младост-3 и терасата ми "гледа" натам. На разстояние над 500м. съм от Цариградско шосе и чувам трафика понякога и само мога да си представя какво ще е от 50м. Последните 2 етажа от комплекса имат пряка видимост към булеварда и ще е "чудо". Останалите не виждат небе изобщо, освен апартаментите със северно изложение май. ТЕЦ-а не изхвърля замърсявания защото работи на природен газ. За сметка на това комплексът е разположен в ниското и редовно има мъгли.
Re: Комплекс Цариградски, на Цариградско шосе
14-07-2008 - 11:29:46
Да булеварда е близичко. Шума е непрестанен и много дразни. И ТЕЦа е близичко. Друго което чух (от обещетени собственици там) е, че входните врати, холските врати и т.н. са тесни и неможе да се вкара никаква мебел. Определено това не е за подценяване. Ще ви докарат мебелите, ще ви тръснат на площадката и довиждане. Някий са демонтирали вратите си и са разширявали отвора за да вкарат нещо. После наново подзиждане и монтаж. За всеки случай, вземете рулетка и измерете входната врата, холската врата и т.н. По стандарт входна и холска - 90 см. ( светъл отвор 85-86см.), спални 80см. ( светло 75-76), бани 70 (светло 65-66). Като се има предвид колко пъти на човек му се налага да вкара нещо голямо в апартамента - я хладилник, я легло, я гарнитура, това не е за подценяване.
Re: Комплекс Цариградски, на Цариградско шосе
21-09-2008 - 18:58:05
Ех че сте ми умници почти всички,да не говорим за Камелия която е веща във всичко.Справка във всички форуми по строителство!R_stoma пък смята,че строителите на комплекса са паднали от небето и не са чували за стандарти!Може би всички Вие "умници"живеете в идеалния център на града,но замисляли ли сте се какво дишате по Гурко,Графа или по Руски?!Там е като мъгла дори когато е слънчево.Живея от години в района (Младост и Дружба) в Младост няма мъгла,защото е ветрилник,а Дружба е по в ниското и е приемливо да има мъгла,когато и е сезона.Колкото за близоста между блоковете тя е незначителна в сравнение с квартали като Гео Милев,Лозенец ,Изток и още много т.н.елитни райони!
Re: Комплекс Цариградски, на Цариградско шосе
21-09-2008 - 22:12:12
avatar
liliya_dim Написал:
-------------------------------------------------------
> Ех че сте ми умници почти всички,да не говорим за
> Камелия която е веща във всичко.Справка във всички
> форуми по строителство!R_stoma пък смята,че
> строителите на комплекса са паднали от небето и не
> са чували за стандарти!Може би всички Вие
> "умници"живеете в идеалния център на града,но
> замисляли ли сте се какво дишате по Гурко,Графа
> или по Руски?!Там е като мъгла дори когато е
> слънчево.Живея от години в района (Младост и
> Дружба) в Младост няма мъгла,защото е ветрилник,а
> Дружба е по в ниското и е приемливо да има
> мъгла,когато и е сезона.Колкото за близоста между
> блоковете тя е незначителна в сравнение с квартали
> като Гео Милев,Лозенец ,Изток и още много
> т.н.елитни райони!


Къде те сърби, че да те почешем? Ако можеш да противопоставиш нещо конкретно на това, което казваме- моля! Аз лично, обичам да научавам нови неща и да коригирам грешките си. Така ставам веща по много въпроси. Що не пробваш и ти, вместо да се ядеш с хората?
Re: Комплекс Цариградски, на Цариградско шосе
21-09-2008 - 23:03:45
liliya_dim споменатите елитни квартали станаха претрупани именно поради дивото ново строителство. бяха прекрасни места за живеене до появата на реститути и желанието им за забогатяване. пропуските са направени вече и тези квартали не са това което бяха. в един от посочените дори има повече върнати имоти отколкото е възможно и се облизват да лапнат линията за да ги обезщетят. дано Аллах направи така че да не стане.
Re: Комплекс Цариградски, на Цариградско шосе
22-09-2008 - 04:29:52
На колко се продава в тоя комлекс и на какъв етап е стрителството. аз там бих купил само ако цената е много ниска
Re: Комплекс Цариградски, на Цариградско шосе
30-09-2008 - 11:51:57
Имайте предвид, че дограмата изолира голяма част от шума. Ако искате да стоите на отворена врата е дуго нещо. Големите пътни артерии генерират и много прах
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход