Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: За набирателните оферти

Публикувано от vasko-vasilev 
Анкета: За набирателните оферти
25-07-2008 - 11:37:45
Първият отговор е мой и е "НЕ и думата "Купувам" е некоректна.
Ние не купуваме а посредничим и оформяме документи ( домашните брокери дето правят договори в кухнята, не са включени, те ви взимат парите и ви зарязват да се оправяте, лично съм се свързвал със секретар на "агенция" чийто поздрав беше: " Докато готвя, мразя да ме притесняват, оставете съобщение." , казвам ви пуснах го в офиса на високоговорител и после цял ден :} :} :} с колегите)
Re: Анкета: За набирателните оферти
29-07-2008 - 00:00:19
Няма да е зле и да пишете какво сте отговорили, ако не ви е срам де (като тоя дето е дал 4-ти отговор)
Re: Анкета: За набирателните оферти
29-07-2008 - 10:03:08
Какво значи купувам -евтин трик на агенции за набиране на оферти?
Аз съм се обаждал-ами оставете офертата ще я предлагаме-дрън дрън
Когато някои има обява купувам и се обади друг които продава -този с оферта купувам е редно да отиде на оглед на имота ако го устроива го взема , ако ли не чао , но да го предлага ......
Re: Анкета: За набирателните оферти
05-08-2008 - 01:52:13
avatar
Търси за свои клиенти ако обаче наистина има такова търсене според мен е най-удачно да се пише.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Анкета: За набирателните оферти
05-08-2008 - 13:36:40
да"търся за клиенти"е най-коректно към всички!
Но може брокерът да търси да закупи нещо за себе си,в такъв случай да си пише каквото иска.И как стои въпросът с комисионните им в такъв случай? :]
Re: Анкета: За набирателните оферти
08-08-2008 - 16:51:19
avatar
djijko Написал:
-------------------------------------------------------
> да"търся за клиенти"е най-коректно към всички!
> Но може брокерът да търси да закупи нещо за себе
> си,в такъв случай да си пише каквото иска.И как
> стои въпросът с комисионните им в такъв случай?


Така, но ако брокера си пусне обява за неговия имот никой няма да му повярваsmiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Анкета: За набирателните оферти
08-08-2008 - 17:24:02
Продавач , много си прав - истинският въпрос е не дали ще паднат, а кога ще паднат цените на НИ. Блазе на този, който знае този отговор. winking smiley
Re: Анкета: За набирателните оферти
08-08-2008 - 18:15:45
avatar
Тцsmiling smiley мен ако питаш истинския въпрос е цените на кои точно имоти могат да паднат, а още по-интересно е на кои няма да паднатsmiling smiley Но отговора ще ни го даде времето.

Аз обаче да питам когато имам реално търсене, а при мен винаги има такова какво правим? Защото има два вида набирателни - измислени и реалниsmiling smiley)) Но как да ги разграничи човек?


Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход