Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За колко време се вкарва в регулация един парцел

Публикувано от ilia_ff 
За колко време се вкарва в регулация един парцел
30-05-2008 - 09:46:44
Моля, някой компетентен по въпроса да даде своето мнение.
Предварително благодаря!
Re: За колко време се вкарва в регулация един парцел
30-05-2008 - 11:01:03
окло 6 месеца
Re: За колко време се вкарва в регулация един парцел
31-05-2008 - 07:14:13
1000 Euro for 5 Days
Edd
Re: За колко време се вкарва в регулация един парцел
31-05-2008 - 09:49:47
ilia_ff Написал:
-------------------------------------------------------
> Моля, някой компетентен по въпроса да даде своето
> мнение.
> Предварително благодаря!

И аз се присъединявам, ако някой може да даде сериозно мнение. Опитвам се да намеря конкретна информация - някоя наредба, чл. от закон... Ако някой се сеща и може да ме насочи ще съм му много балогодарен, понеже съм доста бос в тази сфера...
Това със 6-те месеца и 5-те дни го слушам от много хора, обаче съм останал с впечатление, че често нещата опират до желанието на някой чиновник да ти разгледа документите...
Re: За колко време се вкарва в регулация един парцел
31-05-2008 - 09:58:45
Въпроса е много несериозно зададен и неможе да му бъде отговорено по никакъв начин. Зависи от толкова много неща, че няма как да ги изредим всичките. Може за 3 месеца, може за 6 месеца може за година, може и никога. Без конкретни данни и господ няма да Ви отговори.
Edd
Re: За колко време се вкарва в регулация един парцел
31-05-2008 - 10:28:03
Както казах, доста съм неук в тази част, затова ми се искаше някой да насочи към наредби, закони и т.н. да прочета черно на бяло. Вълнува ме най-вече един парцел в землището на град Созопол (моля, без коментари за презастрояването на района и т.н. moody smiley ), на около 5 км от града, пета категория нива, не граничи с регулирани земи. Лице има на полски път, а е близо до главния път за Приморско. Имотът не е мой, хората се обърнаха към мен за помощ и съвет, тъй като са в чужбина, а са подали документи преди 3 години. Не знам на какво разстояние е линията на регулация, и да можеха да ми кажат то предполагам тя доста ще е мръднала за този период.
Знам, че е трудно да се каже нещо конкретно, особено за земя в тези райони, където всеки то гледа в ръцете...
Исках да знам къде мога да потърся подробна информация, ако не може да се даде отговор току-така.
Re: За колко време се вкарва в регулация един парцел
29-07-2008 - 15:22:15
ilia_ff Написал:
-------------------------------------------------------
> Моля, някой компетентен по въпроса да даде своето
> мнение.
> Предварително благодаря!
Зависи от парцела - къде се намира...Ако всичко е нормално за 6 месеца


Re: За колко време се вкарва в регулация един парцел
29-07-2008 - 15:31:19
avatar
Тръгни от общината.........
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход