Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Трети или пети етаж

Публикувано от pier 
Трети или пети етаж
18-07-2008 - 23:02:55
Моля ,споделете мнение, кой етаж бихте избрали за живеене ,ако имате възможност-трети или пети.Вече мисля ,че се спрях на жилище, в момента живея на пети етаж и съм доволен.Като разглеждах обаче изброените етажи на имота който съм харесал (имат еднаква квадратура и разположение), почти не намерих разлика,с изключение на цената, разбира се.Споделете предимства и недостатъци.Благодаря предварително.
Re: Трети или пети етаж
19-07-2008 - 00:36:19
За мен лично по ниския етаж си е по добре, имам апартамент на 2 ри етаж (НЕ ЖИВЕЯ В НЕГО) нещо не ми допада...в този които живея е 4 ти а над мен мансарди така че не се явявам последен макар да имам жилищна площ горе
Като прецениш нещата наи малкото което е , че ако си на 3 ти (за мен поне супер) няма да ти трябва асансиор...и това хич не е малко , особенно когато носиш нещо обемисто или сваляш бебешка количка ако няма ток, освен това ..под теб има 2 етажа ...в случая над теб поне още 2....това ще намали разходите за отопление за в бъдеще
Тук вече изниква въпроса за цената , които въпрос ще решиш сам , но не е лошо да напишеш разликата и някои запознат да си каже мнението
Re: Трети или пети етаж
19-07-2008 - 11:09:59
Разликата е 5500Е.Блока е на 8 етажа.
Re: Трети или пети етаж
19-07-2008 - 13:44:40
5500 евро са разлика и то не малка - от друга страна могат да са равни на 5-6 квадрата...нека някои от брокерите да каже дали си струва тази разлика , но поне според мен 3 ти етаж си остава по добре
В смисъл такъв че ако аз трябваше да купувам бих избрал 3 ти
то маи си е въпрос пак на лично предпочитание
само си представям как когато намалее налягането на водата ...стига едва до 4 ти
Re: Трети или пети етаж
20-07-2008 - 08:52:33
Има няколко неща, които може да повлияят на правилния избор. Ето няколко:
Зависи от гледката. Има ли сграда отпред и колко е висока. Близо ли е до шумна улица.


.[www.beinsadouno.org]
Re: Трети или пети етаж
21-07-2008 - 16:21:26
Мисля, че дори и при еднакви цени, петият е за предпочитане - по-чисти стъкла на прозорците, по-добра панорама, по-малко съседи над "главата ти". А при разлика в цената 5500Е, мисля, че няма място зе колебание.
Re: Трети или пети етаж
21-07-2008 - 18:49:48
Важно е също и колко е висока сградата от другата страна на пътя winking smiley

ако все още я няма се консултирай и виж колко етажа ще е
Re: Трети или пети етаж
21-07-2008 - 19:15:06
ха ха 5 ти етаж -спита тока ....имаш багаж а няма транспорт за нагоре :}
лято жега -няма налягане на водата ....вода има и стига само до 4 ти етаж :}
3 ти си е супер
Re: Трети или пети етаж
22-07-2008 - 16:40:00
Дрън,дрън...ако можеш вземи на 8я!В цял свят колкото е по-високо един етаж,толкова повече струва!Защо ли?Може би защото нямат проблеми с водата и не им текат покривите.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-23 13:31 от djijko.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход