Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Струва ли си да продадеш...

Публикувано от IvanM 
Струва ли си да продадеш...
16-07-2008 - 15:46:20
Струва ли си да продадеш земя с лице на Е80 на 5 км от ШЕЛ и МакДоналдс и не знам колко си км. от ОМВ?Изобщо чули ли сте за интерес към земи по продължението на магистралата?Там разумно ли е да се мисли за строеж,може ли да се преотрежда земята,разрешават ли се отбивки(на практика,не на теория)?Някой чул ли е за изповядани сделки с такива земи в последната 1 година или няма инвеститорски интерес?Не се престаравайте с отговорите.
Re: Струва ли си да продадеш...
16-07-2008 - 15:56:41
Дали може да се преотрежда кои да ти отговори като не е видял скица и тн....
Как някои да каже дали си срува да се продаде като никъде не виждам цена...?
Re: Струва ли си да продадеш...
16-07-2008 - 16:17:12
По скица е със 132 м лице,границата с магистралата е полски път,на запад е полски път,на юг и изток са други ниви.Категорията(пак по скица) е пета.На имота не е правена оценка.Далекопровод минава от другата страна на магистралата.Подобни оферти се срещат в пловдивско за 8 евро на квадрат,само че с по-лоша комуникация.
Re: Струва ли си да продадеш...
16-07-2008 - 16:36:09
Забравих да спомена,че имаше конкретно предложение от човек,който не знам с какво точно се занимава,но преди 3 месеца предложи 3000 лева за декар.Става въпрос общо за 6,5 дка,само че тогава не се продаваха.
Re: Струва ли си да продадеш...
16-07-2008 - 17:20:11
значи мога да посъветвам да се провери дали може да се сменя статута , ако може тези 8 евро са просто смешни , ако не може-лошо
и да се направи оценка тя може за момента да бъде -официална говорим -само като за нива пета категория което не ти върши за момента никаква работа
моето скромно мнение е че имотите които излизат на път по принцип си имат цена
но пак така от разстояние ми е много трудно нещо конретно да ти кажа
Re: Струва ли си да продадеш...
16-07-2008 - 17:26:53
Благодаря ти за отговора и всичко добро!
Re: Струва ли си да продадеш...
18-07-2008 - 20:59:27
Такива земи има много. По цялото протежение на магистралата smiling smiley

Според мен се насичи към някои специалисти в областа, а не просто към някое АНИ
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход