Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Наемодателите, обявите, агенциите...

Публикувано от bLaf 
Наемодателите, обявите, агенциите...
15-03-2008 - 01:00:41
Здравейте,

преди известно време пуснах идентична тема в друг раздел(явно грешен), а сега виждам, че тук се коментира по-често...

Става въпрос за това - отговарят ли потенциалните наемодатели на обяви разлепени "по улиците"? Доколкото знам дори някои агенции разлепват обяви "по улиците" и би ми било интересно да чуя и тяхното мнение.

Питам ,за да си направя извод дали да започна да разлепвам масово обяви след няколко дни...



И друго(за да не пускам нова тема) - би ли трябвало след като съм платил комисионна на агенцията и съм платил 1ва такса на квартирата, която агенцията ми е предложила.. и се случи така, че сутринта на втория ден от престоя ми в квартирата хазяйна ме извика и започне да ми обеснява как не може да ползвам душа, тоалетното казанче и такива подобни истории(които определелно биха повлияли на избора ми за тази квартира ако ги знаех, докато я оглеждах).. та би ли било възможно да отида и да кажа на агенцията, че не ми харесва тази стая(при вече платена комисионна за нея) и те да ми предложат нова(без да им давам комисионна.. че се разорявам вече..)?! :ami:

Благодаря! smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-03-15 01:01 от bLaf.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход