Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво означава категорията на даден парцел?

Публикувано от registrator 
Какво означава категорията на даден парцел?
24-01-2008 - 10:04:23
Здравейте,

през последните дни съм се разтърсил са имоти и осъзнах че нямам представа както означават категориите на парцелите. Някой може ли да ми обясни какво означават всяка едн аот категориите, 1,2,3,4,5,6... търсих и по разни закони но немога да намеря дефиниция какво е категория, и всеки един от индексите какво означава. Мерси предварителноза отговорите и се извинявам ако въпроса ви се стори много тъп но все пак не съм професионалист а просто клиент smiling smiley
Re: Какво означава категорията на даден парцел?
24-01-2008 - 10:31:39
Аз откъде да знам ти кво си чел и къде си ги видял тези категории? Вероятно става дума за категория земеделска земя при неполивни условия. Ти за земеделие ли търсиш имот?
Re: Какво означава категорията на даден парцел?
24-01-2008 - 10:37:49
avatar
registrator Написал:
-------------------------------------------------------
> Здравейте,
>
> през последните дни съм се разтърсил са имоти и
> осъзнах че нямам представа както означават
> категориите на парцелите. Някой може ли да ми
> обясни какво означават всяка едн аот категориите,
> 1,2,3,4,5,6... търсих и по разни закони но немога
> да намеря дефиниция какво е категория, и всеки
> един от индексите какво означава. Мерси
> предварителноза отговорите и се извинявам ако
> въпроса ви се стори много тъп но все пак не съм
> професионалист а просто клиент


Въпросът ти е направо невъзможен! winking smiley
Категория имат земеделските земи-от 1 до 9 в зависимост от плодородността. Колкото по-голяма е цифрата,толкова по-лоша е земята и ако решиш да промениш предназначението,по-малко ще платиш за изваждане от земеделския фонд.
Ти няма да садиш,предполагам,така че ти трябва земя,на която може да се строи. Прочети Закон за устройство на територията /ЗУТ/. Там пише всичко.
За теб е добре да търсиш урегулиран имот с подходящо за нуждите ти градоустройство. smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход