Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да подобрим качеството на услугите и от брокерите има такива които само пречат на сделките

Публикувано от turbozol 
Да подобрим качеството на услугите и от брокерите има такива които само пречат на сделките
21-09-2007 - 17:27:58
Трябва да се подобри продукта на услугата-да не се допускат грешки подвеждания с неактуални оферти и други елементарни тъпотии.
За целта -най елементарно е да се предлагат и моти на които е правен предварителен оглед и са направени снимки,да има сключен договор с продавач ,наемодател ,да се дава конкретно описание на имота,да не се говорят глупости и да се прави всичко възможно за да се избягват отговори-незнам..не съм сигурен ...дали е актуално ..амм де да знам ..ами то колегата утре...амм..да се чуем ..а бе то колега ..май беше продадено ама да проверя...то е за частни лица..вие за какво го търсите защото не знам...то е обявено ,че става ама май не е подходящо ...може да се гледа след два месеца ....собственичката е на морето ..и май беше на 1 етаж ама де да знам ,парцела е врегулация ама е топик няма достъп до него и единият собственик го няма...,парцела е супер само ,че се е за озеляване..но той да си го провере и да си го оправи..Стига вече глупости.
Re: Да подобрим качеството на услугите и от брокерите има такива които само пречат на сделките
24-09-2007 - 08:24:14
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> отговори-незнам..не съм сигурен ...дали е актуално
> ..амм де да знам ..ами то колегата утре...амм..да
> се чуем ..а бе то колега ..май беше продадено ама
> да проверя...то е за частни лица..вие за какво го
> търсите защото не знам...то е обявено ,че става
> ама май не е подходящо ...може да се гледа след
> два месеца ....собственичката е на морето ..и май
> беше на 1 етаж ама де да знам ,парцела е
> врегулация ама е топик няма достъп до него и
> единият собственик го няма...,парцела е супер само
> ,че се е за озеляване..но той да си го провере и
> да си го оправи..Стига вече глупости.


Това ако не бе Софийски брокер черпя три бири.....
Re: Да подобрим качеството на услугите и от брокерите има такива които само пречат на сделките
24-09-2007 - 10:22:33
Три бири са малко-но и десет няма да оправят нещата
Re: Да подобрим качеството на услугите и от брокерите има такива които само пречат на сделките
26-09-2007 - 16:54:10
И хайде като работим една оферта само с частни лица да го споменаваме в обявата, а не да се чудя аз има ли смисъл да звъня.
И като закъсняваме за оглед да предупреждаваме.
И като не знаем какво да отговорим на въпрос на клиента си да питаме другия брокер вместо да говорим безсмислици и да го лъжем.
Хората очакват нещо в замяна на парите си и ако не им го предоставяме по-добре да не им взимаме парите!


Re: Да подобрим качеството на услугите и от брокерите има такива които само пречат на сделките
26-09-2007 - 17:20:27
И хайде като работим една оферта само с частни лица да го споменаваме в обявата, а не да се чудя аз има ли смисъл да звъня.
И като закъсняваме за оглед да предупреждаваме.
И като не знаем какво да отговорим на въпрос на клиента си да питаме другия брокер вместо да говорим безсмислици и да го лъжем.
Хората очакват нещо в замяна на парите си и ако не им го предоставяме по-добре да не им взимаме парите!


Само така колега, изцяло те подкрепям! :loveu:
Re: Да подобрим качеството на услугите и от брокерите има такива които само пречат на сделките
26-09-2007 - 17:48:29
v.i.s. Написал:
-------------------------------------------------------

> Хората очакват нещо в замяна на парите си и ако не
> им го предоставяме по-добре да не им взимаме
> парите!


Браво! ':}' ':}'
И ние това искаме! А не да ни обяснявате, че дължим една торба пари, защото сме се обадили по телефона или сте ни завели на оглед.


Re: Да подобрим качеството на услугите и от брокерите има такива които само пречат на сделките
29-09-2007 - 12:03:59
И когато си уговаряме среща за оглед да идват, а не след като сме висяли половин час като сополи и позвъним на брокера: "О, съжалявам този апартамент не може да се гледа, не знам с кой колега сте разговаряли"?!? sad smiley
Re: Да подобрим качеството на услугите и от брокерите има такива които само пречат на сделките
02-10-2007 - 13:44:36
И като са ми дали само един мобилен да го вдигат. А като няма да вдигат телефона после да не ми се сърдят защо отлагам огледа само 45 минути преди срещата.
И хайде, колеги, да не си викаме по телефона при така създала се ситуация. Защото ако сме любезни на всички ще ни е по-хубав денят!
Re: Да подобрим качеството на услугите и от брокерите има такива които само пречат на сделките
04-10-2007 - 03:20:00
Не следя много темите за брокерите и агенциите та да попитам има ли някаква професионална организация , в която членовете да отогварят на определен стандарт , съответната емблема гарантираща качеството на услугата?
Re: Да подобрим качеството на услугите и от брокерите има такива които само пречат на сделките
05-10-2007 - 11:54:03
Доколкото знам има някаква организация, но по-скоро за обмяна на мнения и опит, не и за гарантирае на качество. Между другото идеята е добра, както и задължителен курс за брокери. Признавам, че на мен би ми бил полезен.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход