Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Kak se raboti s brokeri

Публикувано от falkor 
Kak se raboti s brokeri
11-09-2007 - 19:21:14
Ako niakoi moje da mi dade savet kak da rabotia s brokerite shte mu bada mnogo blagodarna. Ot edna sedmica s obajdam na razni telefoni, na koito liubezen glas mi obiasniava, kak imotat koito sam haresala za naemane ne stava i niama smisal da se gleda. Sled tova u4tivo me izslushva kakvo i do kolko pari iskam da naema i otgovaria che shte mi zvanne. Ne zvani estestveno. Na vsichki liubezni mail zapitvania - ot tipa - bihte li mi dali informacia kolko pomeshtenia ima ofiasa, pak ne poluchavam nikakav otgovor. Uvajaemi brokeri mislia, che vseki ot vas ima angajiment da obslujva klienti. Nikoi ot vas ne me e obslujil v prodaljenie na 2 sedmici pone s informacia. Bihte li mi kazali koi moje da obsluji klient kato men - ofis v centara, prilichen, do 60m2 do 300 Eur. Ima 10 stranici oferti v Imoti.net, no kakvo ot tova, kogato vie ne namirate vreme da gi obslujite.
Re: Kak se raboti s brokeri
12-09-2007 - 11:59:20
Kak se raboti s brokeri- никак
Re: Kak se raboti s brokeri
13-09-2007 - 14:49:38
С голяма част от тях - само с дръво :g:
Re: Kak se raboti s brokeri
13-09-2007 - 15:39:07
Не знам от кой град сте,но е възможно желанието ви да е невъзможно примерно :Варна приличен офис в широк център минимум 10Е/м2 ,не в центъра.И като виждат,че не сте платежоспособна не ви обръщат внимание.Това е единственното логично обяснение за мен.Щом търсите две седмици за мен е така.Друг е въпроса,че ви лъжат.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход