Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Някой разбра ли с колко % са се увеличили сделките в София за първото тримесечие на 2008г.?

Публикувано от Продавач 
Re: Някой разбра ли с колко % са се увеличили сделките в София за първото тримесечие на 2008г.?
26-05-2010 - 11:00:56
avatar
Мистър Купувач както времето доказа аз предимно анализрам ФАКТИТЕ, а не прогнозирам! Влизам всеки ден във форума друг е въпроса дали ми остава време да пиша. И каква казваш е връзката между писането ми във форума и "удобството"!?!?! Нито съм се крил нито виждам от кой и защо трябва да го правя!? Може би от теб? Може би съм писал нещо за което не съм бил прав? Би ли посочил кое е то? Виждам, че се вълнуваш от моята поява и си се разровил да извадиш темата в която аз цитирам факти и цифри от преди май стана вече две години, но не ме впечатляваш с нищо. Ако искаш да спориш с мен ще трябва да се постараеш повечко *yes* Запази спокойствие ако трябва заради всеки хейтър във форума ще пиша всеки ден - злобата към мен ме амбицира winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Злобата амбицира!!! Колко голяма истина поздравявам автора на горния пост! Няма как 20 гракнали сривльовци да не амбицират един ъпър или въобще да го откажат от форума. Среден път няма! Реалността на пазара само може да затвори нечии злобни усти!
Re: Някой разбра ли с колко % са се увеличили сделките в София за първото тримесечие на 2008г.?
27-05-2010 - 02:28:00
Quote
Продавач
Мистър Купувач както времето доказа аз предимно анализрам ФАКТИТЕ, а не прогнозирам! ...

:} Мистър Продавач, а защо аз имам други спомени за теб :}

Quote
Продавач
300 имота продават в София всеки ден!!!

"В най-натовареното време, около Коледа, обаче сделките надхвърлят 800 на ден, допълва Тонев. Само през май т. г. в София са станали 6367 имотни вписвания, във Варна около 3000, в Пловдив 3230. Това са и най-натоварените служби. В София, Варна и Пловдив се извършва половината оборот на недвижими имоти в държавата, категоричен е Тонев."

Тук е момента да ви попитам нали от зимата сте зинали едни усти, че иде срива в цените, спада е сигурен, първо падат цените на еди какво си после на всичко...и т.н. мечтиsmiling smiley))
Цените са в лек застой може би, но спад...някой друг път, а и виждам, че вече твърде преекспонираните на теми от сорта на: "Кога ще се спука балона НИ?" и други подобни вече никой не обръща внимание. Пък и на всички май ни стана ясно, че пазара на НИ не се движи по някаква логика и рекордното поскъпване от миналата година е потвръждение на думите ми."
Re: Някой разбра ли с колко % са се увеличили сделките в София за първото тримесечие на 2008г.?
27-05-2010 - 08:39:50
avatar
barbaron: "Мистър Продавач, а защо аз имам други спомени за теб"

С този линк към статия от вестник Стандарт от 2005г. което обаче ти не споменаваш само потвърждаваш написаното от мен, че предимно анализирам фактите. А и срив на цените през 2005г. нямаше нито през 2006г. нито през 2007г. а аз това съм го писал през 2005г. а ето го и линка от статията която цитирам [paper.standartnews.com] който е с дата Вторник, 9 Август 2005

*book**book**book*

Разбира се че споря с всеки който пише глупости и изпада в крайности. Тези хора, които споря с тях най-често са тези, които от 5 години насам разпродават в София квадратните метри по 300 евро за топ локейшън продължават да не бъдат успешни в крайните си прогнози. От там винаги е оставало впечатлението, че аз съм в единия от двата "лагера" на вечно спорещите с някаква мисия едните уж кандидат купувачи, а другите уж продавачи. И ника ми който датира от 2003г. когато настина продавах няма как да не дрази и да не предизвиква асоциации "коя теза защитавам"...*tired*

Аз съм ЗА цените да паднат още. Ама защо не падат след като няма икономическа обосновка за обратното? Май няма сигурен отговор А?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Някой разбра ли с колко % са се увеличили сделките в София за първото тримесечие на 2008г.?
27-05-2010 - 11:33:12
Quote
Продавач
barbaron: "Мистър Продавач, а защо аз имам други спомени за теб"
С този линк към статия от вестник Стандарт от 2005г. което обаче ти не споменаваш само потвърждаваш написаното от мен, че предимно анализирам фактите. А и срив на цените през 2005г. нямаше нито през 2006г. нито през 2007г. а аз това съм го писал през 2005г. а ето го и линка от статията която цитирам [paper.standartnews.com] който е с дата Вторник, 9 Август 2005
Разбира се че споря с всеки който пише глупости и изпада в крайности. Тези хора, които споря с тях най-често са тези, които от 5 години насам разпродават в София квадратните метри по 300 евро за топ локейшън продължават да не бъдат успешни в крайните си прогнози. ...

Де да бяха всичките форумци като теб, форумите щяха да са рай smiling smiley
Прав си. Не ми се вярва тези дето пишат за 199, за 299 (дори и за 500) евро за "топ локейшън" да си вярват, по-скоро е за да дразнят smiling smiley
Явно съм пропуснал нещо...
Quote
Аз обаче сега прогнозирам ръст на броя сделки в София за първото тримесечие спрямо първото тримесечие на миналата година когато вече всичко беше рухнало. Според мен ще бъдат поне двойно повече може би около 7000

Quote
Мистър Купувач както времето доказа аз предимно анализрам ФАКТИТЕ, а не прогнозирам!
Засега времето и Агенцията по вписванията доказват друго. :}
Re: Някой разбра ли с колко % са се увеличили сделките в София за първото тримесечие на 2008г.?
08-11-2010 - 22:26:55
avatar
Я верно, че и аз съм направил една прогноза, но тя се оказва доста по-точна от прогнозите на един куп дървени философи от форума, които нещо напоследък нищо не прогнозират *pardon* Значи все пак съм познал има ръст! Е не е двоен, но все пак... Аз съм гледал по моите сделки и тези на колегите около мен имам все пак някаква база winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход