Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Само приказки за имоти

Публикувано от dival 
Re: Само приказки за имоти
20-05-2008 - 13:00:42
ЕЕЕ Кантарджиево ...какво и е рисковото на инвестицията
перфектно е , а какви къщурки има там...просто мечта
Re: Само приказки за имоти
20-05-2008 - 13:12:36
То къщурки има, ама комбинирани с гледка и да се продават са голям зор.При мен двугодишен :ami: Сега си взимам парапланера и бягам да се кефя :]
Re: Само приказки за имоти
20-05-2008 - 21:15:30
Северното черноморие си е супер -дано не го окипазят като южното
Re: Само приказки за имоти
22-05-2008 - 17:52:03
тук ако има повече от двама които се занимават наистина с имоти...аз ще се прекръстя...
абе що не чатите в скаип или в онзи саит дето го даваха по телевизията-гепиме
Маи повечето не разбират че вместо да помагат тук във форума...объркват хората които четат и се интересуват наистина
ВЕЧЕ ЗАПОЧВАМ ДА СИ МИСЛЯ ЧЕ ДЕСЕТИНА ЧОВЕКА СА НА ПРОЦЕНТ ....еи така за спорта , да се подържа интереса,поне не лъжете хората за цените дали са надолу или нагоре,нека всеки сам си прецени
АИДЕ СЕГА ако има някои наистина компетентен аз ще пусна инфо за някакъв имот , а компетентния да каже дали е ниска или висока цената ,дали и за колко време ще се продаде , или е по добре да отлежава
Нека всеки даде конкретен пример ...и да видим, кои колко разбира или само си лопа тук еи така за спорта
успех
Re: Само приказки за имоти
22-05-2008 - 18:01:41
Еее Дивал, да не би да искаш да кажеш, че се интересуваш единствено и само от имоти?! Нали ти питаше, чисто човешки, как да се опазим. Даже отвори нова тема. smiling smiley
Даже и призоваваше само четящите и те да напишат мнението си. А сега казваш, че станало чат...

Извинявай, не те разбирам.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-05-22 18:09 от Muza.
Re: Само приказки за имоти
22-05-2008 - 21:52:02
къде, ги видя тия нерви в моето изказване, така и не мога да разбера, явно те са проблем за теб, чудно ми е и защо не видях едно смислено обяснение или оборване на написаното от мен, ама то и за това трябва акъл, а не само реване и плюене, Осилено, а относно четенето - просто се забавлявам да чета икономическите обяснения на хора дето не правят разлика между акции и обликации примерно и единственото им разбиране за имоти е да тръбят колко щели да паднат цените ( обикновенно хора, които никога няма да могат да си позволят и една гнусна панелка даже )
Не ми отговаряй моля ти се, няма смисъл, живей си животеца и си мисли че си нещо
Re: Само приказки за имоти
22-05-2008 - 23:23:18
а, то още muza го е написал, сори smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход