Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ДОГОВОР С АГЕНЦИЯ ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Публикувано от expreskomfort 
ДОГОВОР С АГЕНЦИЯ ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
19-07-2007 - 17:26:13
Какво означава това"договор с АНИ"това значи следното.Договорът е израз на съгласе на продавач или купувач да работи с определена агенция,като агенцията
поема отговорност да предприеме всички действия за закупуването или продаването на определен имот и защитаването на вашия финансов и правен интерес .Договорът означава,че някой ще работи за Вас и че ще му бъде заплатен
хонорар/ако и вие сте съгласни/.Договорът няма за цел да ви ощети или да ви вземат имоти без пари.Подписвайки го печелите доверие.
Re: ДОГОВОР С АГЕНЦИЯ ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
22-07-2007 - 22:09:59
аз имам следният въпрос:-Кога се плаща комисионната на агенцията при условие ,че нямаш сключен договор с нея и не ти е предлаган такъв, знаеш само ,че комисионната е 2,5%.Междувременно обаче си сключил предварителен договор със строителя за избрания имот. moody smiley:
Re: ДОГОВОР С АГЕНЦИЯ ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
22-07-2007 - 23:03:28
Договорът за поръчка, който е редно да се подпише между АНИ и продавача/ купувача е нещо нормално, когато започва работата при покупка/продажба на имот. В моята практика като брокер всички клиенти, подписали Договор за поръчка са удовлетворени от свършената от Агенцията работа. клиент не желае да подпише договор не му отказвам да работим, но мисля че Договора някак прави нещата по-професионални.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход