Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Има ли съдията правомощия на нотариус?

Публикувано от danny s 
Има ли съдията правомощия на нотариус?
15-06-2007 - 14:38:39
Здравейте! Като много хора тук и аз изтеглих заем за да си супя къщичка moody smiley Ходих, гледах, звънях , и накрая намерих едни хорица, продаващи това, което ми трябва.
Първо те актуализираха цената с около 1000е, защото обявата била стара. Второ-оказа се че нямат скица на имота ( парцел с бунгало), та искаха да подпишем някакъв предварителен договор /за да не им избягам, като ме гледаха как съм лапнала/, докато си извадят документите. Трето - говорят ми че прехвърлянето трябвало /задължително / да стане по местонахождение на имота, т.е. Сливница????
Това, което преля чашата беше, че вчера ми казаха, че в момента в Сливница няма нотариус и ще подпишем сделката при съдия, който имал правомощията на нотариус. Имам усещането , че се опитват да ме изработят по най-баламски начин??? Но може и да е само параноя...
Re: Има ли съдията правомощия на нотариус?
15-06-2007 - 16:20:59
avatar
Сделката наистина се изповядва по местонахождението на имота.Нотариусът на Сливница е в болница.Съдията в момента е натоварен с това задължение.
За Вас е важно да видите документите-нямат валидна скица,или нямат въобще скица? Направете си проверка за тежести там в съда,за да добиете представа за нещата..... smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход