Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Временен строеж!

Публикувано от Rumi63 
Временен строеж!
22-03-2007 - 22:21:51
Получих разрешение за строеж на едноетажна сграда с ателие по чл.50 - временен строеж в собствен урегулиран имот.Сключих договор със строителен надзор и спазих уж всичко което се изискваше..изтекоха обаче 5 г. и разбирам,че така както уж нямаше проблеми за нищо..ми е незаконна къщата!Нямало право да бъде монолитна постройка,т.е. от тухли..куп други причини измислиха от строителния надзор,когато дадох зор за получаване на акт.16 за ползване..аз обаче живея в къщата от почти 4 г....в задънена улица съм..помагайте със съвети..към кого да се жалвам?!какво мога да направя,за да живея спокойно в нея?!Грешката била в гл.арх.издал разрешението за строеж..а тя вече не е на този пост!Строителния надзор твърди,че съм в много нарушения,изчезна заверената строителната книга..До м.07.07 г. ми изтича срока и за подновяване на строителното разрешение!След този срок и плана отпада! Какво да направя?!Някой има ли идея?!Как е възможно с одобрен план,разрешение за строителство,принудено подписване на строителен надзор,без това да е необходимо при сграда до 10 м.,присъствие и подписване на протоколи при кота 0,кота корниз,строителна линия и т.н.??!Ако някой е запознат с такъв случай,моля да ми пише..ужасно съм притеснена,защото исках всичко да е законно..сега се оказва май,че..помагайте!!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход