Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Масово се строят и продават апартаменти по морето .

Публикувано от filmatoplo 
Масово се строят и продават апартаменти по морето .
04-10-2006 - 14:23:55
Уж никой не обичал да инвестира по морето , а какво се случва в действителност - поне 10 масови изкопа са изкопани от 1 октомври в Приморско - пътя за перла . Всичко е продадено или капарирано още на зелено цени от 550 до 700 евро кв. Купуват само софиянци . За сезона повечето згради ще функционират .
Re: Масово се строят и продават апартаменти по морето .
04-10-2006 - 20:00:18
Всеки си мисли че ако коментира , някой вече му продава нещо и му взима пари . Не се шашкайте . Има и много местни на които софианци строят срещу убезщетение . Аз още преди време го предложих като алтернатива някой да си утрои парите , някой се лигавеше тогава че било - смях в залата .
Re: Масово се строят и продават апартаменти по морето .
04-10-2006 - 20:44:55
Ама няма ли англичани, японци? Или поне варненци? Само софиянци? Ти всички ли си ги проверил един по един по паспорт? confused smiley
Много ни шашна, ше знаеш - ума и дума загубихме. И мерси за съвета, ти твоите пари утрои ли ги? Ако е така - честито и да си жив и здрав и да черпиш smoking smiley
Re: Масово се строят и продават апартаменти по морето .
04-10-2006 - 22:53:40
Да само софианци . Поне за около 20 апартамента съм сигурен - имена не мога да спомена зада не пострада бизнеса . Който не вярва - няма да утроява .
Re: Масово се строят и продават апартаменти по морето .
12-10-2006 - 11:16:38
боже пази този форум от неграмотници!! цитирам:

1. "згради"
2. "убезщетение"
filmatoplo
12-10-2006 - 14:44:00
Абсолютно утрояване на парите - Да !

ха,ха,ха

Миналата година 1000 Е+
сега същото 700 +, направо лудница , а пък като влезем в ЕС , направо ще ги учетворим !


И ще има филм - студено !!!

ха,ха,ха
Re: filmatoplo
15-10-2006 - 19:32:25
Към знаещите, можещите и грмотните - какво ще става с капиталите по морето ще си ги крием под дюшека ли ? Пииииип . Много ясно че ще строим и ще продаваме на вас софиянци - Боби, Пепи,Тони, Ники и Виктор . То неще много акъл че за 350 000 лева правиш 15 двустайни апартамента и ги шиткаш още на зелено по 75 000 лева броя - айде за домашно го сметнете . :crazy:
Re: filmatoplo
16-10-2006 - 01:10:06
avatar
Защо не си купиш правописен речник,поне малко да си оправиш писането?Как да повярваме,че можеш да строиш,като едно правилно изречение не скалъпваш? confused smiley
Re: filmatoplo
16-10-2006 - 08:51:49
Kamelia 777@abv.bg Дрън- дрън-дрън вие ми звучите като недарена сватя . В целия форум всичките ви писания са негативни и лишени от позитивизам и оптимизам , само мрънкане - поне дай смислен коментар . На пръв поглед профила ви ми изглежда така - стара мома или жена лишена от любов и ласки , имали сте трудно детство и в училище са ви наричали с убиден прякор , а сега от време на време ви боли глава или зъб . Може би сте имали и доста битови проблеми като - изгаряне на долари в банка , кражба на кола , или живеете в панелка която ви сасипва . АА как е да се возиш в градския транспорт ? Бъхтите се от сутрин до здрач зада свържете двата края и всичко вие криво , ако ви задене ваш колега или шеф завас това щее празник . Има лек за вашето състояние ........повече любов, повече усмивки и ще видите че не всичко е толкова сиво около вас . :loveu: :loveu: :loveu: smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: filmatoplo
16-10-2006 - 14:08:21
avatar
Всичко ми е наред,само неграмотността ме дразни/то и други ти го показват/,но явно за теб е гордост. :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход