Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето, който иска да пазарува.

Публикувано от mobiman 
Re: Ето, който иска да пазарува.
29-05-2008 - 09:50:53
avatar
ок на 4 минути пеш е от метротоsmiling smiley)) иначе да 58300 евро за гарсониера в люлин все е още е висока цена

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Ето, който иска да пазарува.
30-05-2008 - 00:58:36
Да си стиснем ръцете на 7 минути. Тази вечер минах по този маршрут и нарочно засякох времето winking smiley. Толкова са, ако не чакаш на светофара. Ходя много бързо.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Ето, който иска да пазарува.
30-05-2008 - 11:38:06
Виж за Младост 58 000 за гарсониера в ЕПК е ОК.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Ето, който иска да пазарува.
30-05-2008 - 11:55:49
я не говорете за такива цени за гарсониери че еи сега ще ви запукат с оферти на същите цени за къщи с двор в южна франция.... :}
Re: Ето, който иска да пазарува.
30-05-2008 - 12:47:17
avatar
dragula Написал:
-------------------------------------------------------
> Да си стиснем ръцете на 7 минути. Тази вечер минах
> по този маршрут и нарочно засякох времето .
> Толкова са, ако не чакаш на светофара. Ходя много
> бързо.
>
> КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА
> ТЕРЕНА.
>
> Стара военна аксиома


Добре печелиш аз не съм го засичал, а и рядко вървя пеш за ужас на килограмите ми :} Добре де темата беше аджеба какво става с "Ето който иска да пзарува" :}
Та...май не става баш както си го представят някои хора - юруш на маслините spinning smiley sticking its tongue out

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Ето, който иска да пазарува.
30-05-2008 - 13:56:43
Нямам време напоследък да драсна и един ред, но разлиствам форума през един два дена и гледам, че доста са се развихрили брокери и хора с непродадени имоти - нека, нека... иначе не е интересно без да си инкубираш малко опоненти които да смеят да се обадят cool smiley

Та по темата с "юруш на маслините" малко предистория - порталът имоти.нет има на ден около 10 000 броя уникални посещения, отчитаме от тях около 60% брокери, 30% купувачи и 10% потенциални купувачи или хора възмутени от спекулата.

Колко човека са си направили сметката да си напазарят тоя легендарен апартамент след като са видели темата и им е светнала крушката за далавера и са раздрънкали мълвата насам натам?
Май всъщност доста слабо участие имаше на търга дори за таз масирана рекламна кампания - десетина предложения. Та пита се в задачата при такава "далавера" защо толкова малко хора са се явили с кинти в плик - ами защото пазарът е неадекватен и балониран и хората с кеш го знаят, тъй като повечето които могат да изкарат пари за апартамент не са от най-глупавите.

Следващите пъти когато се появяват разпродажби ще се насити пазара, банките само трябва да си признаят, че са се набарбалякали лошо кредитно и да почнат да изкарват апартаментите на тезгяха, а не да ги крият за да избегнат срива. Сега е преломния момент и всички го знаят, кризисните връзки с обществото и те знаят добре при какво действие какви ще са последствията само че няма мърдане - икономическите закони са неумолими.
Та това ми е единствения постинг за днеска, че гоня срокове за издаване. Сполай
Re: Ето, който иска да пазарува.
26-07-2008 - 13:00:26
какво издаваш да не би вестник или списание....?

Даниела Ангелова
Re: Ето, който иска да пазарува.
27-07-2008 - 14:12:34
ще стане като в USA - хората няма да могат да си връщат кредитите, а банките тогава няма да искат да дават кредити за рефинансиране и хайде с двата крака :g:

_

Недвижими имоти Добрич
ВиК услуги Варна
_
Re: Ето, който иска да пазарува.
27-07-2008 - 19:20:52
Ми няма да е точно като в САЩ.Понеже там ако човек си загуби работата ще си намери нова в кратък срок а и винаги може да се премести в друг щат ако в неговия район се намира трудно работа в дадена сфера.Във големите фабрики винаги наемат хора.Освен това може да обяви банкрут и да не връща задълженията си към банката а след 7 години да започне на чисто с чисто досие и чиста кредитна история.Засега засегнати са най вече работещите в сферата на недвижимите имоти и строителството.Затова съм голям оптимист за развитието на икономиката в САЩ и изобщо не ги мисля.Те са прагматични хора и винаги досега са се оправяли и след кратка криза са стъпвали по-здраво от преди на крака.

Ами нас,дето никога не сме се оправяли?В България ако нещо стане няма да има толкова възможности.Я сметнете какъв процент от населението се занимава с недвижими имоти или строителство у нас?Колко агенцийки има в големите градове?Ако нещо подобно се случи в София(а то съм убеден,че вече се случва и има бая хора с купен повече от един имот) къде ще се местят хората.Къде ще си търсят работа като отрасловата ни структура е разрушена?Обратно в селата ли?Еми какво ще правят там като няма да могат да си позволят да обработвят земята на село и няма да е рентабилно?
Re: Ето, който иска да пазарува.
28-07-2008 - 12:54:51
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> симбате ..много глупости си написал в последния си
> пост с какво каза че се занимаваш ?

В твоя свят може и да са глупости това.Но той е доста ограничен така,че не ме вълнува winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход