Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дали не се опитват да ме метнат?

Публикувано от Bonita 
Дали не се опитват да ме метнат?
10-05-2006 - 09:04:38
Помогнете ми със съвет, моля ви!
Продавам стара къща на село и сега брокера на купувача иска да му дам пълномощно да извадел сам данъчната оценка и скицата на имота. Причината била за по-голяма сигурност и гаранции от страна на купувача. Питам, има ли някаква възможност да ме изиграят с документите?
Анонимен потребител
Re: Дали не се опитват да ме метнат?
10-05-2006 - 09:45:02
Я иди си извади сама данъчната оценка и не давай такива пълномощни, особенно пък на брокери
Stefan
Re: Дали не се опитват да ме метнат?
10-05-2006 - 10:30:26
Е, сигурност за какво? ЧЕ няма да я продадеш на друг ли, що ли... Както и гаранции, за какви точно гаранции става дума??
Иди си извади сама документите, щом е на село, едва ли ще те мотаят, в София скица се вади за 1 месец, данъчна оценка по-бързо.
Би имало смисъл да го прави той само ако има връзки за да го направи за два-три дни, но имай предвид че ще трябва и нот акт да му връчиш...
Аз не бих предоставил на друг, когото не познавам, мойе и човека да няма умисъл но има риск, хора всякакви....
Re: Дали не се опитват да ме метнат?
11-05-2006 - 04:46:48
Vednaga ti kazvam za kakvo mu e palnomozhtnoto - prodava go na chuzhdenets i na teb ti dava 10k da rechem a vsashtnost vzema 30K ot kupuvacha i si pribira razlikata, a s tova palnomoshtno ti vaobshte niama da vidish realnia predvaritelen dogovor, sdelkata shte mine na danachna otsenka i niama i da podozirash, che brokera e pribral 2 pati poveche ot teb.Niamash predstava kolko diadovtsi i babi krai Samokov i Bansko davat palnomoshtni "za po-lesno" i "po-sigurno" i pribirat trohite ot sobstvenite si imoti. Aman ot hieni!!!!
Re: Дали не се опитват да ме метнат?
16-05-2006 - 10:22:21
Мдаааааааааа опасно е! Особено ако и съдържанието на пълномощното е подходящо, са ви метнали отвсякъде! Съвет : Внимателно и умната, доверие само на познати и доказани хора и дори тогава, винаги едно наум!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход