Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

съвет от професионалисти

Публикувано от muir 
Re: съвет от професионалисти
18-04-2008 - 15:35:13
Абе Емилиано, ти добре ли си бе????
човека говори за имот в Иван Вазов дето е близо до Витошка, ти за какъв бул. България ми говориш, у мръсотията и голямия шууум!?????
? 1149/м2 ? 211000 2 СТАЙНИ , колко квадрата ли е този двустаен moody smiley:
:} :} :} :}
И въобще някой наистина ще даде ли адекватен съвет, защото и аз се интересувам?
Re: съвет от професионалисти
18-04-2008 - 15:39:48
muir, не съм брокер и немога да кажа колко струва 1м2 там. Изчакай още един месец и тогава прави каквото и да е. Ако все още няма интерес, явно е скъпо и намаляваш цената. Твоите думи, че цената съответства на тези по офертите "продава" в района, а няма интерес, потвърждават моето мнение, че цените в момента са раздути и то не малко. Но все пак изчакай още малко, преди да смъкваш цената - един месец не е много време за продажба на имот и то в определено скъп квартал. И не се страхувай от пукането на балона - няма да стане изведнъж, а постепенно, а и май няма да е в близките 2-3 месеца, така че имаш време да реагираш. Успех.
Re: съвет от професионалисти
18-04-2008 - 15:41:43
180 KVADRATA E TOZI DVYSTAEN KATO OBSHTITE CASTI SA MY 2 KVADRATA ZASHTOTO E PO STARITE NOTARIALNI AKTOVE, A TI RAZGLEDAI VNIMATELNO KV. IVAN VAZOV KUDE E ??OFISA MA MTEL I NA ING BANK V KOI KVARTAL SA BE SMESHNIK TAKUV??? :g: :g: :g:
Re: съвет от професионалисти
18-04-2008 - 15:53:11
range"> един месец без нито един оглед е ужасно много време, аз преди да започна да си се занимавам само с рентиерство продавах имотите си за 15 дни от обяването им до подписване на нотариален акт, идвали са по 17 души на оглед и накрая спечели този който пред други 2 ма извади 5000 евро от чантата си и капарира на момента!! така се правят сделки според мен !!! вие щом знаете друг начин карайте си по вашия начин и Ви желая успех, успех, успех!!!!! clap: :} :ami:
Re: съвет от професионалисти
18-04-2008 - 15:55:58
Абе я не ми се пали бе Емилиано:}
Добре де, аз имам старо строителство, пак с местенце за паркиране и на много тихо място, близо е до стадиона Раковски и пазара. Интересно ми е какво да му поискам moody smiley: Навсякъде в справките за имоти ми дават средна цена около 2000 евро в този квартал, наистина е доста трудно да му улучиш цената moody smiley Хм, какви всъщност са цените в този квартал един бог знае. Навсякъде са нафраскали по 130-140 хиляди за двустайни и да се чуди чове :ami:
Re: съвет от професионалисти
18-04-2008 - 16:06:46
това е добро място защо въобще ще го продаваш, а иначе намисли си една цена базирана на това което реално някой в твоя квартал е продал, все ще намериш някой там наоколо скоро да е продал, или иди на оглед на обявени сходни на твоя имот и им обяви цена която ти считаш за реална по начина по които реагират ще разбереш къде е реалната цена и освен БОГ вече ще я знаеш и ти!!!ако те мързи да ходиш на огледи звънни само по телефона да ти опишат имота и след 20 дни пак им звънни след 2 месеца пак и тн ако продължават да го продават и свалят цената ще разбереш новите параметри ако обаче са се отказали или са го продали няма начин да научиш договорената цена!!!! :ami:
Re: съвет от професионалисти
18-04-2008 - 16:07:54
Re: съвет от професионалисти
18-04-2008 - 16:10:31
emiliano Написал:
-------------------------------------------------------
> един месец без нито един оглед е ужасно много
> време,

Зависи от момента и от цените. Когато ти си продавал, явно цените са били приемливи за купувачите, а сега не са. Това е малката разлика. Затова посъветвах човека да не бърза толкова - в момента е трудно за продавача да се ориентира колко да поиска. Цените са високи и интерес няма, а квартала е добър. Ще трябва сам да открие пазарната цена на имота си, като намалява постепенно, през известен период. Ще ми бъде интересно да разбера след време, за колко наистина се е продал апартамента и дали думите на някой в този форум, че цените са нормални и даже още ще растат са верни. Все пак това не е голям апартамент, а хората с много пари търсят големи квадратури, така че реалните купувачи за такъв апартамент не са много.
Re: съвет от професионалисти
18-04-2008 - 16:12:37
Моята ситуация е сходна с тази на SAURON ,и по всички саитова се предлагат на такава или подобна цена, затова и поисках съвет
Re: съвет от професионалисти
18-04-2008 - 16:12:51
Ами виж сега, имота е наследствен и трябва да го деля с роднини, с които не мога да изляза на глава най - общо казано и предпочитам да го продадем.
Мой близък си купи пак в този район старо строителство, около 65 кв.м. на 1 етаж за 108 хиляди евро. Та затова ти казах, че ми е много интересно какви са цените, защото муир иска цена от 128 хиляди за 3 етаж същата квадратура и няма клиенти :ami: moody smiley: и ми се видя чудна тая работа.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход