Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Редови къщи и имат ли те почва у нас?

Публикувано от pe6o 
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
18-02-2008 - 20:41:21
Адаш,

Да ти кажа, че на мен редовите къщи ми харесват точно защото всеки не може да си прави каквото си иска - така че за всеки влак си има пътници.
Аз живея в такава. Има 2 големи недостатъка - много силен хоризонтален шум и всички тръби са прекарани под плочата на 1вия етаж. Предполагам, че и 2та недостатъка са отстраними. А скучния външен вид - може да се направи нещо за разкрасяване - трябва да направя няколко снимки да ти покажа какво имам предвид.

Със здраве.
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
18-02-2008 - 20:57:04
n.nikoloff Написал:
-------------------------------------------------------
Мисля, че редовите къщи имат почва у
нас, но никога няма да се превърнат в пазарен хит.
................
Заставам зад това мнение с аргумента че лайфстайла на платежоспособните клиенти ще изисква повече лично пространство. Освен това под "пазарен хит" разбирам по-скоро географското положение отколкото вида на жилището. Все пак очаквам в бъдеще селищата да се разрастват настрани а не нагоре. Редовите къщи са по-близо до второто. moody smiley
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
19-02-2008 - 09:14:59
много силен хоризонтален шум и всички тръби са прекарани под плочата на 1вия етаж. Предполагам, че и 2та недостатъка са отстраними. Ако всяка къща е на фуга със съседната проблемът с шума се решава. Това ще увеличи разхода на бетон, но не и на кофраж и труд. Хоризонталните щрангове кво ти пречат? А с ползването на двор как сте?
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
19-02-2008 - 09:50:11
ето едни редови къщи вече напълно завършени. Аз съм ги гледала и ми харесаха много, ама с голям напън ми идваше да се класирам за там и не се реших
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
19-02-2008 - 10:28:50
На какви цени ги продават тези редови къщи в Бояна?
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
19-02-2008 - 10:31:40
до края на миналата година ги продадоха вече. 1500Е на квадрат, крайните, по-малките бяха 450 000Е, а средните 500 000Е, напълно обзаведени и оборудвани, само влизаш и си събуваш обувките.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-02-19 10:32 от alenata.
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
19-02-2008 - 10:41:38
според мен 1500Е на кв беше добра цена при положение, че всичко е завършено в сравнение за Младост 2, напълно обзаведен апартамент 1500Е на зелено от Артекс.
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
19-02-2008 - 10:57:07
проблемът при тези редови къщи за инвеститора е че първо трябва да купи няколко парсела и да ги обедини в един за да започнат процедурите по строителството, а после трябва да се парцелира отново за всяка отделна къща, като всичко това минава през дълга и тежка процедура през общината.
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
19-02-2008 - 11:07:41
А с колко квадрата двор са?
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
19-02-2008 - 11:20:59
според парцела, тъй като е в неправилна форма (има скица), всяка различно, дворът влиза в тази цена. Разликата от около до 5000Е в еднаквите редови къщи идваше от двора. Точно колко в момента не мога да се сетя..
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход