Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да се отървавам ли от апартамента в Младост?

Публикувано от zestate 
Re: Да се отървавам ли от апартамента в Младост?
12-02-2008 - 10:51:35
То във Владо Тричков не е само една кръчма, обаче наистина е голям проблем набезте на мургавелковците. Откраднаха ми като за начало дограмата, после свалиха и керемидите, а накрая почнаха да къртят дъски и греди, тъй като къщата е дървена....а забарвих най-напред взеха кабелите. Сега като го казвам ми зувчи смешно...
Има обаче и един друг проблем пътя по искърското дефиле е ужасен. Като влезеш в тия завои свят може да ти се завие, докато караш. А и зимата става още по-ужасен пътя.
ееееей аман от фенове аман
12-02-2008 - 12:15:37
avatar
Huba-Buba Написал:

> Сега ще ти обясня какво трябва да направиш!
> Първо и единствено - свържи се с Продавач!



Оооооооооо мерси за препоръката мерсиииsmiling smiley)) Ще се оправя и без твоята подкрепа, но дай боже още препоръки да им към мен ще опитам да ги поемаsmiling smiley)))



> При него има опашка от клиенти, които са готови да
> наддават за всякакви имоти в цяла България. До
> ден-два сигурно ще ти го продаде минимум за 1500
> euro на квадратче.



Може и да има ти да не си и ти на опашката и аз да не съм те видял Хубчоsmiling smiley?
Ам нямам за теб апартаменти за 300-400 евро на кв.м не продавам нищоsad smiley сориии ела догодина пак ако нещо изпадне около Сливен примерноsmiling smiley)) Шегувам се да не се засегнеш сега нещоsmiling smiley?


>
> Ще те открехна само теб каква е врътката. Но да си
> остане между нас!
> Дакато всички се базикат и ... с Продавача,



Ами аз незнам кой и с какво ме бъзика, но ако се захвана аз да се бъзикам с мечтите на групичката от 6-7 писатели-мечтатели от форума...ще се почустват подтиснати, а не искам аз да съм причината за техния дискомфорт. А и нямам време за глупости имам си работа и клиенти на които отделям повечето си време. А има време може би около 2 месеца и то ще си покаже кой ще стане за смяхsmiling smiley))) Вече няколко човека станаха доста за смях, но май има още кандидати...еми има време де спокойно спокойноsmiling smiley))


той
> нали е старо и знае как стават нещата, се хвана и
> изучи хинди.
> Нали се сещаш, че Индия е вече центъра на
> производството на софтуер и там има много богати
> IT бизнесмени. Да, но и там заплатите в сектора се
> вдигнаха и започва да става неизгодно. За това и
> тези IT милионери се обърнаха към родината на Джон
> Атанасов, където винаги има достатъчно ИТ
> специалисти и то на по-ниски заплати от тези в
> индия.
> И като знае тези неща Продавач миналата година
> регистрира една фирма в Делхи.
> Фирмата се казва - Булгар-Булгар Сахиб Пропъртис
> Селър (ББСПС).



Тц в Индия не съм регистрирал още фирма, но трябва да се замисляsmiling smiley))



>
> Пред офиса са ББСПС се вие опашка от лимозини да
> подписват предварителни договори за покупка на
> апартаменти и офиси при стартови цени от 2000 евро
> на квадратче. Като във всеки договор се указва, че
> за да станат сделките то до края на 2008 Масларова
> трябва да отпусне 1000 000 зелени карти.
> Картите ще бъдат предназначени за ИТ специалисти
> от Албания, Молдова, Армения, Турция и други
> съседни страни със заплати близки до българските
> (макари и малко по-високи).
> Не случайно Митал не продава кремиковци а само
> чака, главния архитект да направи нов
> градоустройствен план, в който кремиковци да стане
> центъра на световната ИТ индустрия.
>
> Логично е да се запиташ защо пък точно в
> България.
> Много просто - България е в ЕС, Мост между две
> цивилизации, Мост между Европа и Азия, Българите
> са най-умните, Българите са способни да работят за
> най-ниските заплати в европа и въпреки това да
> плащат наеми, по-високи от заплатите им. Това се
> дължи на природния им интелект и красотата на
> жените им!
>
> За това съвета ми е да се консултираш с Продавач,



Още веднъж благодаря за препоръката, но не съм те одобрил за рекламен агент трябва да преминеш курс на обучение при мен, но така като ти чета хмм...писаниците си скъсан още преди да се явиш на изпитаsmiling smiley))



> ако не бързаш за 1500 евро на квадратче може след
> 6 месеца да вземеш 2000 евро на квадратче, а ако
> си достатъчно търпелив и умен като всеки истински
> българин може да изчакаш догодина когато ще вземеш
> 3000 евро на квадратче, а защо не и 3000 лири.
> (нали знаеш, че индийците са бивка английска
> колония и предпочитат да работят с лири).
>
> Иде ми да се замразя и да изкарам в сън времето до
> 2013 годино, когато хисарския план ще бъде
> изпълнен и от дупките по улиците ще тече мед и
> масло, хляба ще е 30 стотинки, билетчито 6
> стотинки а яйцата 13 стотинки. А заплатата от 3000
> лева ще ни я дават хей-така защото сме отишли на
> работа и сме се разписали на портала на завода.



:} :} :} :} :} :} :} :} :} clap: :ami: clap: :ami: clap: :ami: clap: :ami: :} :} :} :} :} :} :}

Имам доста работа тези дни и не мога да обръщам внимание на всички си феновеsmiling smiley
Благодаря за вниманието и при първа възможност ще ви обръщам внимание.
Моя съвет към някои от вас е да не ми губите времето и да не ми споменавате ник нейма за да не се налага да се занимавам да отговраям особено ако смисъла е никакъв както в този случай winking smiley
Ако някой иска да ме пита нещо (смислено) може да използва опцията за лични съобщения вероятността да отговоря е доста по-голяма.
Скоро ще отделя време на всички, които настоятелно ме споменават с повод и без повод с причина и без причина и ще ви обърна подобаващо внимание спокойно winking smiley
А до тогава обръщайте се към мен на лични съобщения не мога да огрея на всякъде :loveu: :loveu: :loveu: Ако някой остане разочарован от липсата на отговор веднага то запазете спокойствие може да дойде скоро и вашия ред :loveu:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Да се отървавам ли от апартамента в Младост?
12-02-2008 - 12:18:52
avatar
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> rufinus Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> На теория не
> > виждам с какво едно село като Владо Тричков
> да
> > речем е по-зле от Люлин, Младост, Старост и
> пр.
> > при добра комуникация. Или още има надежда
> > бетонните гета да се превърнат в цветни
> оазиси ?!
>
>
> На теория е едно,на практика-друго. Просто, Владо
> Тричков има проблем не с комуникацията,а с
> набезите на мургавите. Не знам дали все още работи
> кръчмата.....
> А бетонните гета,на фона на новите "елитни
> квартали" са си оазиси-широки междублокови
> пространства,много дървета,градинки.......


Определено по любимото ми искърско дефиле цигани няма и е един от малкото райони без цигани. С това се слави още от татово време - единствения недостатък е многото завой по пътя до София и ако имота не е близо до главния път и е забит по чукарите ще има труден достъп. Иначе като цени все още е твърде поносимо. На цени на дву - тристайни панелки може всеки да се обзаведе с къща, но тази работа не е за всеки определено.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Да се отървавам ли от апартамента в Младост?
12-02-2008 - 12:22:30
avatar
kopan Написал:
-------------------------------------------------------
> То във Владо Тричков не е само една кръчма, обаче
> наистина е голям проблем набезте на
> мургавелковците.


Краде се от изоставените къщи по вилните райони предимно и крадците са си чисти българи аз пък да ти кажаsmiling smiley))))


Откраднаха ми като за начало
> дограмата, после свалиха и керемидите, а накрая
> почнаха да къртят дъски и греди, тъй като къщата е
> дървена....а забарвих най-напред взеха кабелите.
> Сега като го казвам ми зувчи смешно...


Решението е СОТ с външа сирена, който като се включи и вдига на крак цялата околия от София до Свогеsmiling smiley Решението е за по-малко от 600лв ако има какво да пазиш това е задължително за една къща дори и да не е в този регион.


> Има обаче и един друг проблем пътя по искърското
> дефиле е ужасен. Като влезеш в тия завои свят може
> да ти се завие, докато караш. А и зимата става още
> по-ужасен пътя.

Аз минавам всяка седмица по този път и дори в най-големия сняг проблеми няма защото това е основна пътна артерия и единствения път на хората от Своге и региона да стигнат до София - никакви проблеми с асфалта, а само със завоите, но и с тях се свиква поне аз имам опит с тях от години и не ми е никакъв проблем.





Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Да се отървавам ли от апартамента в Младост?
12-02-2008 - 12:24:53
avatar
zestate Написал:
-------------------------------------------------------
> Има ли смисъл да си държа апартамента там?
> При положение че не смятам повече да се връщам в
> този квартал.
>
> Заслужава ли си продажбата му срещу инвестиции в
> земи в околните на София градчета и селца? Още
> повече че в момента търсенето на имоти в квартала
> е огромно и мисля че ще му взема добра цена?


И сега малко и по тематаsmiling smiley))
Ако апартамента ти е панелен - можеш да го продадеш, защото едва ли панелките ще задържат високите си цени още година-две. Макар, че постоянно ме изненадват хората, които продължават да ги купуват. Ако е тухлен можеш да не го продаваш още зависи какъв ти е интереса и имаш ли си наематели за него. Ако е ЕПК - добре, но аз лично бих го продал примерно догодина ако такъв тип строителство.
От мен за днес чаоsmiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Да се отървавам ли от апартамента в Младост?
12-02-2008 - 13:16:23
Апартамента е комбинация от ЕПК и тухла. Със собствен двор към него.
Re: Да се отървавам ли от апартамента в Младост?
12-02-2008 - 13:34:27
камелия Написал:
> А бетонните гета,на фона на новите "елитни
> квартали" са си оазиси-широки междублокови
> пространства,много дървета,градинки.......


Вярно, то си е вечна пролет, дърветата цъфтят с разноцветни найлони от китайските провинции, кученцата се грижат за наторията, пък ветровете за музикалното оформление. Ето, неслучайно и ромчето днеска си пуснало кончето да пасе спукани конфети от Нова година... Едно прекрасно вертикално село!
Re: Да се отървавам ли от апартамента в Младост?
12-02-2008 - 16:34:13
Quote

Имам доста работа тези дни и не мога да обръщам внимание на всички си фенове
Благодаря за вниманието и при първа възможност ще ви обръщам внимание.
Моя съвет към някои от вас е да не ми губите времето и да не ми споменавате ник нейма за да не се налага да се занимавам да отговраям особено ако смисъла е никакъв както в този случай
Ако някой иска да ме пита нещо (смислено) може да използва опцията за лични съобщения вероятността да отговоря е доста по-голяма.
Скоро ще отделя време на всички, които настоятелно ме споменават с повод и без повод с причина и без причина и ще ви обърна подобаващо внимание спокойно
А до тогава обръщайте се към мен на лични съобщения не мога да огрея на всякъде Ако някой остане разочарован от липсата на отговор веднага то запазете спокойствие може да дойде скоро и вашия ред

Автоматичен подпис: Разменям зелена карта за щатите за каса бира Леденика. Подарявам еднопосочен билет до Чикаго... Подробности на лично съобщение

Типък от майтап не разбираш. А хем подписа ти е един такъв майтапчийски.

Сега сериозно!
Защо не продадеш апартамента на човека?
Едва ли си се замогнал достатъчно, че да откажеш една комисионничка.
Имаш клиенти на зор които всеки ден се чудят какво и къде да купят. Имаш човек които е склонен да продава а ти се дърпаш...
Май те е хванало шубето, че има много непродадени апартаменти а няма мераклии и всеки един нов имот бута пазара към губерката и балончето.


Между друготи мислех и Камелия да включа, но нещо не ми кореспондираше нейния отявлен патриотизъм и разпродажба на имоти на индийци. smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-02-12 16:39 от Huba-Buba.
Re: Да се отървавам ли от апартамента в Младост?
12-02-2008 - 16:46:18
avatar
kopan Написал:
-------------------------------------------------------
> То във Владо Тричков не е само една кръчма, обаче
> наистина е голям проблем набезте на
> мургавелковците. Откраднаха ми като за начало
> дограмата, после свалиха и керемидите, а накрая
> почнаха да къртят дъски и греди, тъй като къщата е
> дървена....а забарвих най-напред взеха кабелите.
> Сега като го казвам ми зувчи смешно...
> Има обаче и един друг проблем пътя по искърското
> дефиле е ужасен. Като влезеш в тия завои свят може
> да ти се завие, докато караш. А и зимата става още
> по-ужасен пътя.


Да, сега като бабите и аз да кажа: Помниш ли как всички работеха в София, като сутрин и вечер се мятаха на влака....ма тогава влакове-бол....... winking smiley
Re: Да се отървавам ли от апартамента в Младост?
13-02-2008 - 17:22:38
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
>
> Да, сега като бабите и аз да кажа: Помниш ли как
> всички работеха в София, като сутрин и вечер се
> мятаха на влака....ма тогава влакове-бол.......

Помня че имаше някакви "работнически влакове" рано сутрин. Само че никога не съм ги ползвал, ходехме само събота и неделя да си починем. Обаче пък имах съученици, който идваха на учлище с влак (училището беша в Младост smiling smiley Сега не знам дали бих пратил детето си само да пътува с влак.....

Продавач, мерси за идеята за СОТ-а, ама те като ми откраднаха кабелите преди 10 години, вече не виждам с какво да го захраня тоя сот....нека крадат....халал да им е smiling smileysmiling smileysmiling smiley А и къщата е на асфалт, та им е по-лесно да товарят. smiling smiley

ПП Пардон за офтопика.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход