Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

От брокер за брокери

Публикувано от Julian 
Re: От брокер за брокери
07-02-2008 - 19:06:03
avatar
До Асен

[forum.imoti.net]

Потребителски профил : Julian
Агенция НАСИ - Пловдив
Дата на регистриране: 06/26/06 10:00PM
Дата на последна активност: 02/07/08 05:35PM

Това са си агенция за имоти. Те наистина нямат активни оферти при нас.
И така са се настроили против нас , че и не казват какъв е проблема

Сигурно е някакво недоразумение, защото ние скоро ще стане 8 години винаги само сме правили неща, които да са от полза за агенциите и клиентите. Предполагам, че ако ни познаваха като хора нямаше да имат такова мнение... Така се случва като не сме смогнали да се видим с всички агенции в Пловдив sad smiley
Re: От брокер за брокери
07-02-2008 - 19:38:33
ехеееееее,брокерче.а аз съм го надценил......
не съм очаквал брокер толкоз да не е в час.за тва го помислих за друг.
нямам нищо против брокерите и агенциите.даже се чудих преди защо толкова много не ги обичат в бг.
ама тука за седмица ми се изясни.
има такива кукуригувци и тарикати,че са сложили производно над цялата професия.
ееее-дойде времето,когато ще се поотсеят и ще останат истинските професионалисти.
явно тия дето вече не им върви напоследък се появяват във форуми,да си търсят оправдание,че някой друг им е виновен-в случая вие,защото са ви ХРАНЕЛИ КАТО КУЧЕ,А
ВИЕ ИМ ХАПЕТЕ РЪКАТА...........
еййй,не е истина.
къде другате по света ще прочете човек такива смешки......форумите тук са повече хумористично-сатирични,благодарение на доста от новите капиталсти(палячовци).

да, теорията ми ,че хитър петъровците стават хитър ганьовци се доказва за пореден път.
с нетърпение очаквам следващия стадий-тотална бай ганьовщина.
дааа,ше пада смях.
току виж ви обвинили и за падането на борсата и на имотите.....
защото знаеме,че българина:

се учи от грешките на другите,защото той НЕ ГРЕШИ.
и съответно никога не е виновен,другите са виновни.

в случая-няма продажби-и първо клякат най сдуханите АНИ-тези,които са с лошо реноме.......

еми така е -ще видите в бг най накрая,че името е най важно за един бизнес.дори и повече от временната печалба.понякога е по добре да загубиш,но да си запазиш името,отколкото да спечелиш,но да го опетниш.
тия закончета не съм си ги измислил аз.те са доказани от историята на строя,в който се намирате и вие от няколко години насам.
и с времето ще си докажат техния смисъл и в бг.


а на Джулиан му пожелавам прогрес в сайта му за обединяване на АНИ и техните оферти......
щото явно от продажби вече не се живее.
Re: От брокер за брокери
07-02-2008 - 21:38:09
Темата май беше предназначена за професионални брокери, а не за asen1975, на който изглежда му се струва, че май самата държавна сигурност е намесена тук :-)
По-спокойно :-) В края на краищата това е само един форум, на който всички свободно обсъждаме дадени теми.
Аз лично очаквах темата да бъде изтрита от модератора, но след като това не се случи, ясно е че свободата на словото е валидна за imoti.net, което им прави чест!
Re: От брокер за брокери
07-02-2008 - 22:14:22

Темата май беше предназначена за професионални брокери, а не за asen1975,

Прощавай те ,че се намесван в темата\"От брокер за брокери\",ама ако ще ми трябва пропуск,за да се изкажа по последната,бихте ли ме посъветвали от къде да го получа.

Quote

Аз лично очаквах темата да бъде изтрита от модератора, но след като това не се случи, ясно е че свободата на словото е валидна за imoti.net, което им прави чест!
Аааа,значи можело и без пропуск,невероятно,нали?
Добър вечер Juian.
Re: От брокер за брокери
07-02-2008 - 22:22:41
ами като гледам медийното затъмнение и кви ви ги дробат политиците с дезинформации и нито един вестник не смее да се обади,че бат бойко и арх. диков само си послъгват,
почвам да имам чувството,че навсякъде са почнали да се намесват напоследък.
поръчкови статии почнаха да пъкват и в капитал.

а като видях,че никой от професионалните ти колеги не ти обръщаше внимание,реших да се намеся,за да не се чувстваш пренебрегнат........
виж,после се намесиха -ама нещо не са съгласни с теб.и на тях им звучиш смешен.
хайде-оставям те да си обменяш професионалните брокерски професионалистики.
явно съм аматьор и не мога да вникна в 7-те ти първоначални въпроса.
дано някой твой колега да вникне.
Re: От брокер за брокери
07-02-2008 - 22:36:32
Адаш, като ти четох въпросите останах с впечатлението че не ти харесва да има негативни мнения за АНИ в imoti.net. В същото време дори се изненада от оставането на темата. Да, така е - в този сайт има за всекиго по нещо. Отрицателните мнения могат да бъдат ползвани от всяка АНИ, за да се види къде възникват проблемите и в каква посока да се действа, за да се подобри качеството на услугата. Има една закономерност (мисля, в маркетинга се дава за пример) - ако един клиент е доволен, то той ще каже най-много на 1-2 души, докато недоволният ще го разтръби на минимум 10. Приеми нещата такива и във форума - преобладават отрицателните мнения и това е съвсем нормално. Ако искате, си правете и собствен сайт, но ще се убедите колко е трудно да привлечете сериозен пазарен дял и какви огромни разходи се правят по поддръжката. Чест прави на imoti.net възможността да се публикуват безплатни обяви - за мен са монополист в тази ниша и биха могли да се изхитрят с въвеждането на "символични" такси. Аз не съм колега и не съм свързан по никакъв начин с пазара на НИ, нито със сайта. Но фактът че следя ежедневно какво се пише, означава че има какво да се прочете и научи. Какво ли е мнението на клиентите им според теб?
Re: От брокер за брокери
07-02-2008 - 23:02:17
avatar
smiling smiley Ще пуснем скоро форум само за брокери smiling smiley нормално е всяка група от хора с общи интереси да си има форум!
Re: От брокер за брокери
07-02-2008 - 23:43:24
Quote

Здравейте колеги:-) Няколко малки въпроса, над които може да се замислят и собствениците на сайта :
Моля ви,не издребнявай те!
1.Дали агенциите сме тези, които създадохме този сайт ?
2. Не съществува ли сайта благодарение на нашите обяви?

Quote

Това са си агенция за имоти. Те наистина нямат активни оферти при нас.
И така са се настроили против нас , че и не казват какъв е проблема.

Дали пак Агенциите не съществуват от подобни сайтове или просто само издребняват?
3. Щеше ли да има успех сайта, ако нито една
> агенция не публикува тук своите оферти ? / примери
> в нета колкото иска6 за провалили се сайтове /
> 4. Бихте ли погледнали тарифите които плащаме
> всеки месец и благодарение на които сайта струва
> ми се печели добре :-0 ?
> 5. Трябва ли собствениците на сайта да се замислят
> дали е добре да допускат ръката която ги "храни"
> да бъде низвергната :-)

А щяхте ли да имате вия успех,без тях?

имоти.нет е безплатен. за какви тарифи говорите,

Пак дреболиики майна,сигорно се шегуват.

Quote

6. Възможно ли е самите агенции да създадат своя
> платформа,
например чрез акционерно дружество и
> дали ще ни излезне по-изгодно?
> 7. Ще се повишат ли приходите на собствениците на
> сайта, ако помислят малко и за подържане на едно
> добро име на тези от които им идват приходите :-0
> ?
>
Мдаааа,крайно време е да опитате да създадете нещо а дали ще излезне по-изгодно,сте разберета в последствие.

Одговор на точка седем,е към номер две!
Re: От брокер за брокери
11-02-2008 - 11:25:56
avatar
Julian Написал:
-------------------------------------------------------
> Здравейте колеги:-) Няколко малки въпроса, над
> които може да се замислят и собствениците на сайта
> :
> 1.Дали агенциите сме тези, които създадохме този
> сайт ?
> 2. Не съществува ли сайта благодарение на нашите
> обяви?
> 3. Щеше ли да има успех сайта, ако нито една
> агенция не публикува тук своите оферти ? / примери
> в нета колкото иска6 за провалили се сайтове /
> 4. Бихте ли погледнали тарифите които плащаме
> всеки месец и благодарение на които сайта струва
> ми се печели добре :-0 ?
> 5. Трябва ли собствениците на сайта да се замислят
> дали е добре да допускат ръката която ги "храни"
> да бъде низвергната :-)
> 6. Възможно ли е самите агенции да създадат своя
> платформа, например чрез акционерно дружество и
> дали ще ни излезне по-изгодно?
> 7. Ще се повишат ли приходите на собствениците на
> сайта, ако помислят малко и за подържане на едно
> добро име на тези от които им идват приходите :-0
> ?
>
> Нищо лично към никой за нищо, но аз не бих хранил
> куче, което ме лае непрекъснато или дори иска да
> ми отхапе ръката :-) По тази причина изглежда се
> въздържам от платена реклама тук :-)
>
>


Колега като имам свободно време ще ти отговоря на всички точкиsmiling smiley Не че липсват отговори, но ще дойде и моя скоро.


Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
тц тц тц ти да видишsmiling smiley
15-02-2008 - 16:16:39
avatar
Julian Написал:
-------------------------------------------------------
> Здравейте колеги:-) Няколко малки въпроса, над
> които може да се замислят и собствениците на сайта
> :
> 1.Дали агенциите сме тези, които създадохме този
> сайт ?


Ние агенциите сме тези, които си публикуваме офертите тук наистина, но не сме създали ние този портал преди 8 години, а собствениците му. Това е първия интернет портал за недвижими имоти в България! Всички други са създадени след него, а много от тпх го и копират най-наглоsmiling smiley


> 2. Не съществува ли сайта благодарение на нашите
> обяви?


Нещата са навързани - от една страна ако няма обяви на агенции няма да е същото наистина, но от друга страна, защо ли всички агенции си пускат тук офертите, а не на други места? В този въпрос е разкочвничетоsmiling smiley Защото си ги пускат и на други места не само тук, но само тук са толкова много офертите с 40-50 хиляди обяви повече от най-близката конкуренцияsmiling smiley)))) Условията на портала са най-добрите - има опция за безплатни оферти има и за платени докато на едно друго място примерно имот.бг няма опция за безплатни оферти нали такаsmiling smiley?
Разлика има още в платените варианти тук, които предлагат качество несравнимо по-добро от всички други портали и сайтчета за имоти. Възможност за качване на 18 снимки на всяка една оферта (кой друг предлага нещо подобно?) Защита на снимките с автоматично излизащ надпис с името на агенцията върху всяка снимка.
Възможност да се следят кликванията на всяка една оферта, лого, снимка на брокера и много други полезни опции, които са измислени и създадени не от нас агенциите, а от собствениците на портала имоти.нет!
Портала съществува не само заради многото агенции, които са тук, а те са тук вече казахме защо - защото имоти.нет са най-добрите. И по Нова телевизия има много реклами и там рекламата е много скъпа, защото те са най-добрите и са най-гледаната телевизияsmiling smiley


> 3. Щеше ли да има успех сайта, ако нито една
> агенция не публикува тук своите оферти ? / примери
> в нета колкото иска6 за провалили се сайтове /


Много са малко агенциите, които биха пропуснали възможността да не си публикуват офертите в най-посещавания портал за имоти в Българияsmiling smiley Вашата агенция май е една от тях, но сигурно правите по 30 продажби на седмица и нямате нужда да станат 60 сигурно не можете да смогнете и за това не виждате смисъл да имате оферти тук дори и безплатниsmiling smiley))) Дай боже всеки му такъв успех странно от какво обаче се оплаквате и от какво са продиктувани въпросите и притесненията виsmiling smiley?


> 4. Бихте ли погледнали тарифите които плащаме
> всеки месец и благодарение на които сайта струва
> ми се печели добре :-0 ?

Ами вие колко "плащате"smiling smiley)))? Стана ясно не само че не плащате ами и дори от безплатните варианти не се възползвате, а плащате на други сайтове, които не са нивото на този...странен писък от ваша страна наистинаsmiling smiley))


> 5. Трябва ли собствениците на сайта да се замислят
> дали е добре да допускат ръката която ги "храни"
> да бъде низвергната :-)

То вие специално колеги не "храните" никого тук това е ок, но да обърнем внимание на принципния въпрос, който задавате... По какъв начин някой "низвергнат" ако може да уточним това за да мога и аз да видя дали и как мога да бъда полезенsmiling smiley?


> 6. Възможно ли е самите агенции да създадат своя
> платформа, например чрез акционерно дружество и
> дали ще ни излезне по-изгодно?


Възможно е всичкоsmiling smiley Но ако може да излезне нещо "по-изгодно" от безплатно както е тук честно казано май няма да излезе "по-изгодно". Освен това ако е въпроса само за по-евтиното - има разлика, защото някои хора търсят качеството, а други евтиното... Дали едно новосъздадено дружество от агенции може да привлече всички агенции в България да си публикуват офертите на неговия евентуален сайт и да постигне дори една десета част от успеха постигнат от екипа на имоти.нет за 8 години труд???


> 7. Ще се повишат ли приходите на собствениците на
> сайта, ако помислят малко и за подържане на едно
> добро име на тези от които им идват приходите :-0
> ?
>


Доброто име всяка една агенция трябва да си го създава сама. А ако имоти.нет с нещо е допринесъл за лошото име на някоя агенция споделете да прочетем как точно е станало това?


> Нищо лично към никой за нищо, но аз не бих хранил
> куче, което ме лае непрекъснато или дори иска да
> ми отхапе ръката :-) По тази причина изглежда се
> въздържам от платена реклама тук :-)
>

Ами вие се въздържате от всякаква реклама, но така и не ми стана ясно кой кого храни първо...и второ кой и кого хапеsmiling smiley)))?


:ami: confused smiley :ami: clap: :!: :!: :!: winking smiley smoking smiley

Поздрави от Продавач (брокер от София) - въпроси към мен на лични съобщения ще отговарям утре най-рано!
чао за днесsmiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход