Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво мислите за квартал Суха река?

Публикувано от Ronia 
Re: Какво мислите за квартал Суха река?
15-03-2006 - 09:46:52
Ами не съм съгласен - това се нарича липса на собствено мнение. Иначе е много разпространено на Запад - щом изкарваш пари, трябвада ги харчиш, почнеш ли да спестяваш - лошо. Смейте ми се колкото си искате, ще си пазарувам в евтин магазин, ще си карам евтин автомобил, ще си живея в по-скромно жилище,ако трябва по палатка ще спя, а не в хотел - аз парите дето съм ги изкарал не мисля да ги давам за имидж, освен ако с този имидж не изкарвам повече париsmiling smiley
Предпочитам да мога да се "пенсионирам" на младини , да имам независимост пред това да не ми се смеятsmiling smiley
В крайн сметка по-богат е този, който за годината е спестил повече, а не този, който е изхарчил повечеsmiling smiley
Re: Какво мислите за квартал Суха река?
15-03-2006 - 10:10:02
Не е ли колко е изкарал на година, а какво ги е направил - въпрос на личен избор.
Re: Какво мислите за квартал Суха река?
15-03-2006 - 10:17:13
АМи според мен не е колко е изкарал на година - примерно ако някой ми даде 1млн. евро за определена услуга , а аз си купя от него за 1,1млн. апратамент (който си струва 100К при други) ДАли ще се чувствам богат и милионерsmiling smiley В крайна сметка най-вероятно на края на годината ще съм с кредит за 100К и апартамент за 100К.
Кое е по-добре - след 10г. да имам 1млн. или да съм похарчил 2млн.? Не казвам инвестирал, а похарчил.
Petrov
Re: Какво мислите за квартал Суха река?
15-03-2006 - 10:25:26
Men puk nai-mi haresva Mladost-nito samoleti,nito snobaria:}}
Guest
Re: Какво мислите за квартал Суха река?
15-03-2006 - 10:37:54
именно, "можеш да ги срещнеш в градския транспорт", и на пазара и т.н
точно за това и предупредихме питащата, ако няма никога да се вози нито тя нито децата и в градски транспорт- дискомфорта е избегнат, иначе не бих казала че е приятен неминуемия близък контакт с тези социални групи
Re: Какво мислите за квартал Суха река?
15-03-2006 - 10:46:17
човек, хората инвестират в много неща - в престиж, в удоволствия, в спомени, в лустро...
Re: Какво мислите за квартал Суха река?
15-03-2006 - 10:57:26
Да си инвестират - те хората се и самоубиват, лижат някой части на тела, страдат от стрес....
Всеки сам си преценява какво му харесва в живота, това да бъде повече независим или да не му се смеятsmiling smiley
Аз лично предпочитам да знам, че мога да кажа НЕ. Да мога да си го позволя това не без да ми се налаа да се сачоубивамsmiling smiley, да не бъда в такова положение, че да ме изнудват, да съм принуден да върша нещо. А това струва скъпо, много по-скъпо от автомобила, от жилището от почивката в хубав хотел. С две думи приоритетът ми е да инвестирам в свободаsmiling smiley
Re: Какво мислите за квартал Суха река?
15-03-2006 - 11:04:03
И къде не можеш да ги срещнеш ако не е тайна? Има ги по цяла Европа по туристическите места - същите тези наши сънародници. Заото там доходите са им по-високи - и те ходят на гурбетsmiling smiley
jiveest
Re: Какво мислите за квартал Суха река?
15-03-2006 - 11:10:08
Едно много добро място за живеене е Суха Река, имайки предвид цените на имотите и благоприятната инфраструктура. Колкото до простотията и селенията - нея я има ив Лозенец и в Ив. Вазов и в Младост.. Циганите са доста далеч от този квартал , а те "работят " из цяла София и могат да се видаят навсякъде
Анонимен потребител
офтопик
15-03-2006 - 11:21:05
Като влизах ШЗО-то в Шумен бяха почнали да приемат и курсантки. Много грозни бяха горкичките. Не знам какво им направиха за 6 месеца ама на като си тръгвах от ШЗО-то много хубави изглеждаха. Та така :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход