Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся производител на кухня за вграждане

Публикувано от kalos 
Re: Търся производител на кухня за вграждане
25-02-2008 - 10:34:43
tgdesign.hit.bg
01-03-2008 - 11:55:06
И аз съм чувал добри думи за тях. Ами късмет smiling smiley
Re: Търся производител на кухня за вграждане
25-03-2008 - 00:34:13
Само не избирайте "Боге-стил" в София.Наистина имат лъскав офис и още по-лъскави цени,ама качеството им е ужасно.
Re: Търся производител на кухня за вграждане
03-04-2008 - 13:40:55
kazvam se todor i. pro4etoh mnenieto na ani ani za BOGE-STYLE i ne sam saglasen s neja! Az sam pora4al 3 kuhni v prodalgenie na 2 godini v BOGE i moga smelo da zajava, 4e te rabotjat s nai-dobrite meh. v EVROPA ,no te struvat pari!Ako ima gelae6ti moga da izpratja snimki ,za da vidite ka4estvo i dizain! Ako ani ani ne e dovolna po njakakva pri4ina ,to neka da ne otgovarja ot imeto na drugite klienti na BOGE-STYLE,za men te sa mnogo dobri!!!!!!!!!!
Re: Търся производител на кухня за вграждане
03-04-2008 - 18:37:28
Dobar den, (predvaritelno se izvinyavam za latinicata)
Zanimavam se s postavyane (i proektirane, do nyakakva stepen) na kuhni vav France. Kogato byah v BG mi napravi vpechatlenie che povecheto chujdi firmi sa italianski i kachestvoto koeto predlagat e po-skoro "sredno". Primer "Skavolini" sa edna ne loche marka - no v nikakav sluchay "vodechta"kakto mi ya predstaviha v BG.
Hubavi nechta v Sofia, vidyah, napraveni ot edna malka firma koyato rakovodi edna jena ot tipa "Jelyazna lady" Firmata se kazva "Juvel" ???no ne sam na 100% siguren ako nyakoi naistina se interesuva-moga da potarsya vizitnata kartichka i da mu dam tochen adres.
Mnogo vajno e edin "Kuhnadjiya" winking smiley)) da razbere kakvo tochno iska klienta...a ne da mu nalaga daden produkt. Mislya che vse ochte v BG nyama dostatachno dobre podgotveni hora koito da prodavat naistina kachestveni nechta (govorya za kuhni) za primer chte dam samo "LEICHT" POGGENPOHL" ZEYKO, BULTOP i tn. koito ne se razprostranyavat zasega v BG . Mislya che kogato IKEA otvori magazini v BG - togava golyama chast ot posredstvennite firmi chte izcheznat...
Tova e samo opit za malak analiz na sastoyanito v BG (Sofia) koeto vidyah prez 2006-2007 godina, i prez - januari2008 . Nadyavam se skoro nechtata da zapochnat da se opravyat. Na vsichki forumci jelaya priyaten den...i uspeh winking smiley))
Re: Търся производител на кухня за вграждане
15-06-2010 - 17:19:01
От кой???GTC Design ли?На нишава.Тия няма такива измислени дизайнери като тях.аз лично им бях клиент,първо поръчах един гардероб,4аках ги 2 месеца да се наканят да го направят,после още един месец да го монтират,а на 4етвъртия да мо го дооправят.после ми взеха капаро от 100лв.за проект,а когато реших 4е няма да поръ4вам при тях не ми върнаха капарото.сега обикалям да си търся панти на гардероба,защото тези които са ми сложили са от "скъпите" и изкараха 5 месеца.Българска работа,гледат да ти вземат парите а после...имасхе едно предаване по БНТ1,'направи си сам",съжалявам 4е не го следих.има един италянски магазин за мебели на раковски и в.левски.хората са грамотни,всичко се доставя в рамките на 15-20дни и ка4еството е страхотно.много съм доволен от тях.препора4вам ви ги горещо!
Re: Търся производител на кухня за вграждане
22-07-2010 - 18:17:36
Относно фирма ИИКО. Тези горещо НЕ ВИ ГИ ПРЕПОРЪЧВАМ. Направих огромна грешка, че си поръчах цялостно обзавеждане от тях. Първо цените им са меко казано огромни. Надявах се поне да отговарят на някакво качество. Нищо подобно - единият гардероб ми е крив, на другия вратата му пада сама, две от чекмеджетата в кухнята заяждат /обещаха ми да дойдат да ги оправят, още ги чакам/.
Със сроковете са абсолютно скарани. За изработка ми обявиха три месеца, в крайна сметка им трябваха малко повече от шест. Сглобяването им отне четири седмици допълнително. Отгоре на всичко е гола вода.
Иначе на думи са "най-добрите", "корифеи", "перфекционисти", "маниаци на сглобяването" и т.н.
Основната им хватка, е че първо ти искат капаро и чак след това ти обявяват крайната цена и вече е късно да се откажеш. И като видиш крайния продукт ти идва да се гръмнеш. АБСОЛЮТНИ НЕКАДЪРНИЦИ И МОШЕННИЦИ НА ДРЕБНО.
Re: Търся производител на кухня за вграждане
11-08-2010 - 10:17:55
Re: Търся производител на кухня за вграждане
28-09-2010 - 18:34:05
активно ли е питането за кухнята ? продавам нова кухня на половин цена. беше мостра в магазин - т.е. неизползвана
Re: Търся производител на кухня за вграждане
22-12-2010 - 14:05:52
Влизам специално,за да похваля мебелите на фирма ИИКО.Горещо ви ги препоръчвам.Преди пет години си правих в ИИКО кухня и спалня.Не са мръднали,въпреки че имам малки деца.Затова сега пак ги потърсих.Намерих ги в интернет,защото са си сменили адреса на магазина.Новият адрес е София,ул.Перник 121/пресечка на Стамболийски/.Сега ми монтираха кухня в другото ми жилище.Мога да кажа,че изпълнението на мебелите,които никак не са лесни,е безупречно.А и монтажистите са много добри.Вързаха ми и уредите към инсталациите.Накрая момчетата излъскаха всичко.Имам забележка само към сроковете.Чаках 40дена,но си заслужаваше.Почти точно спазиха срока по договора с отклонение от два дена.Според мен,всички фирми с такова качество имат доста клиенти и се затрудняват с капацитета особено в края на годината.А и новият им магазин е доста голям и много мостри могат да се видят.Аз трудно взимам решения за дизайна,но там са трима дизайнери,които търпеливо ми променяха проектите.Човек се ориентира добре,защото правят цветни картинки на компютър абсолютно безплатно.Тия момчета ме изумяват.Предлагат какво ли не.Ако някой иска-ето ми имейла: svetlio.m@mail.bg-ще му изпратя снимки.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход