Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся производител на кухня за вграждане

Публикувано от kalos 
Re: Търся производител на кухня за вграждане
22-12-2010 - 18:13:17
Абе,каква е тази злоба на по горния съфорумец ммммм.Сега видях чак,какво е написал.Не съм съгласен.Момчетета от ИИКО са големи професионалисти.На мен ми направиха страхотни мебели.Мога да ти покажа не само снимки,а и реално да се види/независимо,че жена ми може да се сърди;не е проблем за едното гледане/.Тук ми мирише,че конкуренцията не спи.Много лъжи прочетох.Няма как на хубавото да кажеш лошо.Все едно да наречеш черното бяло.
Re: Търся производител на кухня за вграждане
23-12-2010 - 13:52:16
avatar
Quote
chebu
Абе,каква е тази злоба на по горния съфорумец ммммм.Сега видях чак,какво е написал.Не съм съгласен.Момчетета от ИИКО са големи професионалисти.На мен ми направиха страхотни мебели.

По горния не ти е съфорумецsmiling smiley ти си тук само за да рекламираш ИИКО
не ги познавам... не ме вълнува даже с какво се занимават... но ти помагаш само за да изглеждат по смешни smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Търся производител на кухня за вграждане
29-12-2010 - 18:24:21
[www.abanos-bg.com]
Моята е тази,само че 4м.Шкафовете са през 10см,а на живо стои още по-красиво.
Re: Търся производител на кухня за вграждане
04-03-2011 - 12:21:14
Много съм доволна от една фирма за мебели ИИКО.Изпълниха всичките ми капризи професионално.Дори по време на монтажа реших да променя конструкцията на едно място и момчетата ми го направиха без да доплащам.Дизайнерите им са много талантливи.Цената ми се струва доста прилична за това качество.Пък и те са производители и това обяснява,че цените им не са високи,а реални.На мен ми излезна 4м кухня 2400лв.Не знам,за някои може да е много скъпо,но предвид трудното и нестандартно изпълнение.Мисля,че механизмите са им много качествени- май марката беше Хетих-германски са.Вратичките и чекмеджетата се движат идеално.За 6 месеца ползване,пък съм и с малко дете, нищо не се е повредило.Изглежда ми много стабилно.Надявам се и за в бъдеще да не се повреди,защото нямам възможност да плащам още веднъж мебели.За сега съм изключително доволна.Тук не могат да се качват снимки,но ако някой се интересува,да пише имейла си и ако съм влязла,ще му изпратя
Re: Търся производител на кухня за вграждане
11-03-2011 - 11:13:00
Произвеждаме кухни и други мебели на разумни цени. Мога да пратя снимки и да дам повече информация. Ако представлява интерес - пишете ми на: mn_project@abv.bg



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-03-11 11:14 от мариелла.
Re: Търся производител на кухня за вграждане
01-03-2012 - 15:23:44
[elikelli.snimka.bg]

Това е нашата кухня.Препоръчвам ви АР ДЕКО ООД. Виждате на колко малко масто, успяха да ни дадат възможност да ползваме всички уреди.Добре, че пералнята не е там........ ами справиха се в срок и вече 3-4 г. я ползваме кухнята всичко си е наред. Ето им сайта www.ardeco-bg.com
Re: Търся производител на кухня за вграждане
21-05-2012 - 14:44:50
Здравейте,
Включвам по темата с препоръка за една Софийска фирма за изработка на мебели. Този месец обзавеждахме поредния апартамент и за първи път останах доволна от фирма "Перфект Мебел". Изпълняват, и дори изпреварват, срокове за изработка, дребни рекламации отстраняват веднага и без коментар, а и цените са поносими. Досега имахме много горчив опит и само разочарования от подобни фирми и фирмички. Особенна благодарност на Пепи Петкова и монтажници.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход