Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Snimka
Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся производител на кухня за вграждане

Публикувано от kalos 
Търся производител на кухня за вграждане
01-08-2007 - 18:29:29
Моля, дайте съвет къде да си поръчам кухня и спалня.
От толко четене вече се обърках, едни казват за фирма "х" че са доволни други така ги очернят, ВЕЧЕ незнам на какво да повярвам.
Re: Търся производител на кухня за вграждане
01-08-2007 - 22:03:22
за кухня Димат Омега в зала Христо Ботев, за спалня не знам
02-08-2007 - 10:00:44
Благодаря, погледнах сайта на"Димат Омега " ще ги посетя и тях. smiling smiley
02-08-2007 - 15:17:28
А защо в зала Христо Ботев? Какво има там?
Аз виждам че дистрибуторът им е на Ломско шосе.
03-08-2007 - 09:12:46
Препоръчвам ви фирма Перфект Мебел, бяха ми препоръчани от приятели и аз самата останах много доволна от тях. Работят само по поръчка и ми монтираха и уредите безплатно.
На този телефон можете да се обадите изготвят индивидуални проекти безплатно 0898 50 51 24 Димитър Георгиев. Ето това е линк към сайта им сигурна сам, че ще останете доволни winking smiley мебели по поръчка
www.perfektmebel.com
03-08-2007 - 10:06:45
Вчера посетих ИИКО но намаше консултант и за днес имаме уговорка само ми казаха че срока на изпълнение на поръчката е три месеца, някой знае ли нещо за тях confused smiley
03-08-2007 - 21:53:34
аз си правих кухня в ПЕРФЕКТ МЕБЕЛ ООД останах толкова доволна ,4е от тогава само ги хваля за 1950лв ми направиха ъглова кухния с ветикални плотове като в цената влиза и транспорта и монтажа и тъи като много бързах я направиха за 22 дена.
perfektmebel.com
10-08-2007 - 17:30:55
Ако желаете свържете се с мен meranti@abv.bg , проектирам и изработвам обзавеждане включително и кухни изключително по индивидуални размери и предпочитания без серийно производство.Фирма Меранти ЕООД.
21-08-2007 - 12:18:35
Здравейте, преди месец ИИКО ни монтираха кухнята. За сега сме много доволни. Нас срокът не ни притесняваше, защото все не бяхме готови. Доволни сме от дизайнера Светлозар, който се съобрази с нашите изисквания, плоскостите бяха добре скроени и обкантени. Много сме доволни и от монтажниците.

Кухнята ни е над 10 метра дълга и пасна добре в помещението.

Ако дадете е-мйл мога да Ви изпратя снимки.
22-08-2007 - 09:37:54
kalina_kika@abv.bg
izpratete mi snimki stana mi interesno eye popping smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход