Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ориентировъчна цена за кухня?

Публикувано от Петя 
Novodomka Написал:
-------------------------------------------------------
> Kade vav Varna ima hubavi kuhni bez Martineli ili
> Selamore?


za6to ne MARTINELI? TOLKOVA LI E SKAPO? :crazy:
Re: Ориентировъчна цена за кухня?
22-03-2006 - 14:48:55
Tina Написал:
-------------------------------------------------------
> Borman, kutza li rodnoto proizvodstvo ta
> preporachvash polski kuhni? :-)

Не бих казал, че родното производство куца!
Е,намират се и тук-там производства родни, които... smiling smiley
А полските кухни са си съвсем прилични (МДФ или ПДЧ) и на много прилични цени - следствие от огромните по обем производства и продажби на заводите им в цяла Европа (което за съжаление не може да се каже за наши такива заводи...май).
Не бих искал да ме разбирате погрешно - не вярвам да има норамален човек в страната ни, който да не предпочита ние да продаваме навън, а не да купуваме! Но това е действителността! Дано и в България след време израстнат гиганти като BRW, FORTE, HELVETIA, MM, PORTA и др.

Извинявам се, ако съм засегнал някой!



smiling smiley
правя кухни и мебели по поръчка ако още се интересувате обадете се на тел.0886317466 clap:
PREDSTAVITEL SAM NA ITALIANSKI I FRENSKI KUXNI NA MNOGO DOBRI CENI I VISOKO KA4ESTVO.AKO VI INTERISUVA MOLYA SVARJETE SE NA MOYA EMAIL .PREDLAGAME VSI4KO NEOBXODIMO ZA RABOTA I MODELI ZA EXPO.BEZPLATNO TRETIRANE NA PORA4KITE I BEZPLATEN TRASPORT.CAUDRON PAOLA.
-------------------------------------------------------
> "Linea Star" na Rakovska v Sofia predi Dondukov


Moля за съдействие, към коя фирма в/или магазин/ Бургас или региона/ Сл.Бряг, Несеббър, Поморие/ мога да се обърна за изработка на кухня по индивидуален проект. Качествено, на най-ниска цена.

Не сум от този регион и ще ми бъде трудно да се ориентирам
6te pravq remont v kuhnq.molq ako nqkoi znae firma s razumni ceni da kage
Вече трета кухня поръчвам и все на български производители. Най-хубава като дизайн и най-качествена като материал е първата - на ТЕХНОПРОГРЕС, които вече не правят кухни, а само врати. Втората е на ПЛАТАН, горе - долу става. Сега съм поръчала третата на една малка фирма в София. Ще я видим. Цените градират низходящо от 1 към 3, но това си е нормално, тъй като материалите са различни. Изработките са добри, но монтажът е под всякаква критика. Особено този на ПЛАТАН. Затова Ви съветвам да не избирате прекалено скъпа кухня, която ще ви я монтират с двете си леви ръце (меко казано). Приемете една цена около 800 лв./метър без уредите за вграждане и без кой знае какви сложни механизми. Ако пък искате нещо супер модерно и с много хитринки, пригответе си поне по 2000 лв./м. Дано съм ви помогнала. confused smiley
Re: Ориентировъчна цена за кухня?
10-05-2006 - 18:49:34
BORMAN Написал:
-------------------------------------------------------
> Tina Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Borman, kutza li rodnoto proizvodstvo ta
> > preporachvash polski kuhni? :-)
>
> Не бих казал, че родното производство куца!
> Е,намират се и тук-там производства родни,
> които...
> А полските кухни са си съвсем прилични (МДФ или
> ПДЧ) и на много прилични цени - следствие от
> огромните по обем производства и продажби на
> заводите им в цяла Европа (което за съжаление не
> може да се каже за наши такива заводи...май).
> Не бих искал да ме разбирате погрешно - не вярвам
> да има норамален човек в страната ни, който да не
> предпочита ние да продаваме навън, а не да
> купуваме! Но това е действителността! Дано и в
> България след време израстнат гиганти като BRW,
> FORTE, HELVETIA, MM, PORTA и др.
>
> Извинявам се, ако съм засегнал някой!
>
>
> borman,zdrasti! Imam edna zabelejka ,ako pozvoli6 razbira se :zna4i, 4e ima kalpavi firmi e vqrno,4e ima i dobri proizvoditeli sa6to e vqrno,no ne se lajete po tezi eftini kuhni,koito se predlagat po magazini kato : Aiko,BRW(te sa6to imat magazin),Platan(s tehnite polski izpalneniq)i t.n.Vsi4ko tova se proizvejda na konveir i ka4estvoto e bezumno.Rabotila sam edna godina za edna ot po-gore spomenatite firmi i znam za kakvo stava duma.Mnogo klienti idvaha pri nas za reklamacii.Proizvoditelq na vaprosnite ne dava garanciq ,a tezi firmi si pozvolqvat da garantirat 4e tezi mebeli 6te izdarjat edna ili dve godini!MOlq vse pak izbiraite balgarskoto ili pone izpitani 4ujdi firmi!
>


smiling smiley
zdraveite v momenta otvariame suvmestna deinost s italianski proizvoditeli i dostaviame vsiakukuv vid obzavejdane na mnogo dostupni ceni aco mi ispratite sxema za tova koeto iskate moga da vi dam to4nata cena no orientirovucno moga daVi kaja ce se govori za 1200 e 1700 evro
имате ли представителен магазин във Варна?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход