Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ориентировъчна цена за кухня?

Публикувано от Петя 
Интересува ме ориентировъчна цена за кухня:

Вратички от масив, плоскости ПДЧ

1. мивка
4 горни шкафа - 1.5м, 60см. височина
2 долни шкафа - 0.8м, 90см височина
термоплот - 1.5м

2. барплот
2етажен с изнесен втори плот навън - 2м, 90см. + 20см.
2шкафа + (2шкафа и 2 чекмеджета над тях)

3. шкаф
с чекмедже - 50 см., височина 85см.

Ще съм благодарна на примерна цена и срок на изпълнение :ami:
Аз не съм производител, а интериорен дизайнер и мога да Ви кажа от опит, че една много качествена кухня с подобни размери, независимо дали е произведена тук или внесена от Италия, може да бъде с цена около 4-5 000 лв. Разликата в цената не е много голяма. Разлика по-скоро има в качеството на материалите и възможностите за избор. Естествено всичко е много приблизително и зависи от конкретните материали, а също така и от използваните механизми.






Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2005-12-27 11:10 от maya.
Аз съм сигурен че цената може да е много по ниска. Трябва ми само схема за да изчисля по точно. Ако ми я изпратите на мейла : minchev_irbis@abv.bg мога да ви изчисля цена и да ви пратя снимка на кухни правени от мен и моите колеги. С тази разлика че ние правим вратичките с МДФ профили и плоскост 8 мм.
AKO ICKATE OSTE EDNA OFERTA MOLIA ZA CXEMA NA MAIL grinning smileyIZAIN@MAIL.BG .
Az sam proizvoditel i rabotia s razumni ceni, sroka e okolo 15 dni ot podpicvane na dogovora.
Tel. 0887598289 eng.A.Ivanova
Kade vav Varna ima hubavi kuhni bez Martineli ili Selamore?
milja, v goljama nujda sum otnosno novata mi kuhnja!!!! Testvah 4 proizvoditeli i vsichki sa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!
Ako imate veche proverena firma, molja za koordinati na e-mail emivitanova@gmail.com

Blagodarja


:g:
"Linea Star" na Rakovska v Sofia predi Dondukov
Emi, mojesh li da posochish imenata na proizvoditelite ot koito ne si dovolna. Adski trudno e naistina s izbora. Az sashto sam proverila njakolko firmi - no neshto ne mi vdahvat doverie. sad smiley
Здравейте
Скоро ще правя ремонт на спалня и детска стая. Ако може да ми дадете идеи как да избера най хубавите тапети за стени и къде в Интернет мога да разгледам новите тенденции в обзавеждането на дома.
Здравейте! Аз също си търся фирма, която да направи кухнята ми по индивидуален проект. Вече съм проверила доста български и чужди фирми и съвсем се обърках, тъй като цените не са никак ниски и не зная към коя фирма да се обърна. Моля, който има опит да помага, а ако някой се интересува ще му пиша кои фирми съм проверила.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход