Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Помогнете - ремонт за миялна машина?

Публикувано от Ronia 
Помогнете - ремонт за миялна машина?
14-05-2007 - 09:23:23
Привет!

Развали се миялната машина. Бяхме я взели на старо и не е в гаранция, нямам представа къде може да има сервиз.

Малко ще е трудно и пренасянето. Знае ли някой майстор за такива съдомиялни машини?
Марката е Bosch SPS 5122

Преди година писах във форума за майстор на пералня - препоръчахте ми един и дойде човека оправи я за нула време и оттогава не сме имали проблеми - бях много благодарна smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-05-31 12:10 от Ronia.
Re: Помогнете - ремонт за миална машина?
14-05-2007 - 21:38:46
ЕХ, само на мен ли ми се случи това да се развали миялна машина ... moody smiley
Re: Помогнете - ремонт за миална машина?
18-05-2007 - 20:27:33
Ако още стои проблемът - като правило техниците за перални и миялни са едни и същи. Попитай този от когото вече си доволна.
Ако е за София - има една фирма за "втора употреба" със сервиз (нещо звучи като "Сорти"!?) - в Надежда, бул. Стефансон, близо до сервиз "Шкода". Въпросният техник там е Жоро. Ако трябва ще намеря личен телефон - услугвал е извънгаранционно winking smiley
Re: Помогнете - ремонт за миална машина?
31-05-2007 - 12:09:45
Техника, който ми поправи пералнята преди време (тя е друга марка) ме прати да се обадя на самите BOSCH.

Никой не съветвам да си купува BOSCH! Обадих им се взех телефоните от сайта им www.bosch.bg - казват, че те не се занимават изобщо с ремонти ... да съм се обадела на Технополис ...

Любо, Моля Ви намерете телефон. Аз не знам как да я извадя машината и ще ми е трудно да я занеса самичка до този сервиз. И не знам къде е Шкода...

Оказа се, че веднъж човек като свикне с миялна машина сега всеки път ми е досадно да мия чиниите. Преди да имам миялна не ми беше проблем smiling smiley
Re: Помогнете - ремонт за миална машина?
31-05-2007 - 13:20:12
Бит те посъветвал да си купиш нова, ще имаш 3г гаранция (не са толкова скъпи вече), защото един ремонт на втора употреба може и да ти излезе пак толкова.
За Ronia - телефон техник София
02-06-2007 - 11:02:09
0898 569 801 (може и да е 804 ?) - Жоро.
Не знам става ли за Бош.
Успех! smiling smiley
Re: За Ronia - телефон техник София
13-06-2007 - 14:10:32
Що се хабите тук.
Тази тема е за този форум:
[tehcomservis.com]
Re: Помогнете - ремонт за миална машина?
08-05-2010 - 12:03:20
Ние пък ползваме услугите на едни момчета от садомиални.цом,
и за пералнята, а и мой познати също

в гогле излизат все напред, вижте сами:

За съдомиялни

За перални
Re: Помогнете - ремонт за миялна машина?
14-05-2015 - 00:07:56
Quote
Ronia
Привет!

Развали се миялната машина. Бяхме я взели на старо и не е в гаранция, нямам представа къде може да има сервиз.

Малко ще е трудно и пренасянето. Знае ли някой майстор за такива съдомиялни машини?
Марката е Bosch SPS 5122

Преди година писах във форума за майстор на пералня - препоръчахте ми един и дойде човека оправи я за нула време и оттогава не сме имали проблеми - бях много благодарна smiling smiley
Бих препоръчал инж. Георгиев тел.: 0877201560, повече за него тук.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2015-05-14 00:10 от us3us2us1.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход