Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Интериорни врати - Дайте съвет

Публикувано от Йоана 
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
28-10-2011 - 14:49:33
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
28-10-2011 - 14:53:47
Всъщност, включих, ама продажната цена зависи от себестойността на продукцията, а тя , пък от онези фактори, които описах преди.

интериорни врати
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
05-11-2011 - 13:25:05
Знаех си, че където и да има тема за врати, ти я следиш smiling smiley

Така трябва да е! winking smiley

От Полша, Германия, Турция, Русия и Италия пристигат вратите Борман в София от качествени материали. Евтини интериорни врати от Полша и Германия и солидни блиндирани входни врати Борман от Турция и по проект се изготвят полски и турски кухните от МДФ на Борман в София. А относно цените на вратите им или за вътрешните полски и немски интериорни врати направете запитване, или ако решите нещо да си купувате и търсите солидни входни врати Борман на ниски цени, то можете да разгледате сайтовете ни. Но за сметка на това пък, ако искате да изкарате пари от МЛМаркетинг, то Green Master - продуктите за здраве и красота, както Грийн Мастер е насреща - фирмата за качествени добавки и много и изключително добри продукти за здраве и красота. Никога няма да сгрешите, ако потърсите другия сайт на Борман за врати Борман - София, които са на ниски цени и Интериорни врати Борман - София на добро качество и от сигурна фирма.
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
11-11-2011 - 10:28:09
ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ,
ИСКАМ ДА ВИ КАЖА, ЧЕ СЪМ СТРАШНО НЕДОВОЛНА ОТ ФИРМА СОЛИД 55 , ПЪРВО МНОГО СКЪПО РАБОТЯТ, И ВТОРО НЕКАЧЕСТВЕНО.
ЗА 4 ИНТЕРИОРНИ ВРАТИ И 1 БЛИНДИРАНА ВРАТА ПЛАТИХ 2000 ЕВРО, И СЕ ОКАЗА, ЧЕ НЕ СА ГИ НАПРАВИЛИ КАКТО ТРЯБВА, ФРЕЗОВКАТА НА 3 ТЕ ВРАТИ Е ОТВЪТРЕ А НА ЕДНАТА Е ОТВЪН, ТОЕСТ КАТО ВЛЯЗА В КОРИДОРА ВИЖДАМ 3 ГЛАДКИ ВРАТИ И ЕДНА С ФРЕЗОВКА, А АЗ СЕ НАДЯВАХ ДА ИМАТ И ОТ ДВЕТЕ СТРАНИ, КАКТО Е ПО ЦЯЛ СВЯТ. НЕЗНАМ ДАЛИ НЯКОЙ ДРУГ Е ИМАЛ ПОДОБЕН ПРОБЛЕМ. ОБАЖДАХ СЕ ЗА РЕКЛАМАЦИЯ НО ПРОСТО НЕ ИСКАТ И ДА ЧУЯТ. ОПРАВДАВАТ СЕ С ТЕХНИЧЕСКИТЕ ОФЕРТИ, ЧЕ СА ИЗРАБОТЕНИ КАКТО ТРЯБВА, И КАКТО СИ ПИШЕ В ТЕХНИЧЕСКАТА ОФЕРТА, А НА ПРАКТИКА Е СЪВСЕМ ДРУГО.
ТАКА ЧЕ НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ НИКОГА ДА КУПИТЕ ОТ СОЛИД 55! МОШЕНИЦИ И СКЪПЕРНИЦИ СА!!!!

МОЛЯ, АКО НЯКОЙ ЗНАЕ ПО КОЙ НАЧИН МОГА ДА ПОСТЪПЯ, КАТО НЕ ИСКАТ ДОБРОВОЛНО ДА НАПРАВЯТ НЕЩО, ИМАМ ДОКУМЕНТИТЕ, ИМАМ ФАКТУРАТА, КАК ДА ПОСТЪПЯ, ДА ПОДАМ ЖАЛБА КЪМ КОМИСИЯТА ЗА ЗАЩИТА НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ ЛИ, НЕЗНАМ, ДОСЕГА НЕ МИ СЕ Е СЛУЧВАЛО, ДА ГИ СЪДЯ ЛИ НЕЗНАМ, АКО НЯКОЙ ЗНАЕ ОТ ОПИТ НЕЩО НЕКА ДА МИ КАЖЕ. АЗ ИСКАМ ДА МИ НАПРАВЯТ НОВИ И ДА МИ ГИ ДОСТАВЯТ, ПОНЕЖЕ ЖИВЕЯ ДАЛЕЧЕ ОТ СОФИЯ, А ДЕФЕКТНИТЕ ДА СИ ГИ ПРИБЕРАТ, ИЛИ ДА МИ ВЪРНАТ ПАРИТЕ И ДА СИ ВЗЕМАТ ТЕЗИ. НЕЗНАМ, АКО МОЖЕТЕ ОТГОВОРЕТЕ МИ!
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
25-11-2011 - 18:15:30
Г-н Богданов, може ли някъде да се види ваша врата? Интересува ме, но съвсем сериозно!
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
26-11-2011 - 15:14:32
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
02-12-2011 - 10:15:32
Интериорни врати
за панелни апартаменти,
без разрушаване на съществуващите метални каси
по индивидуални размери за всяка врата

Изработката на интериорни врати за панелни апартаменти, без разрушаване на съшествуващите метални каси, се основава на прецизно вземане на размерите и точни изчисления. Отчитат се:
1. Кривини по плоскостта на обрамчващата стена


2. Наклона на стената в посока на отваряне на вратата


Забележка: На горните схеми наклона и луфтовете са пекомерно увеличени за по-лесно усвояване на визуалната информация

Следва изчисляване на размерите на шестте елемента на касата, шестте елемента на первазите и размерите на крилото. Елементите се подреждат в заявка, която се остойностява и след одобрение на цената от клиента, елементите се пускат за изрязване и окантване. Транспорта до адреса в София обикновенно е безплатен.

Схема на новата дървена каса върху старата метална каса и новото дървено крило:

Светлият отвор се намалява само с две дебелини по 18 мм което е 36 мм – три сантиметра и половина. Останалите производители намаляват отвора с две дебелини по 25 мм за пяна и две дебелини по 30 мм за касите – общо до 110 мм .

Използвани цветове
Удлайн крем

Орех Аида табак





Дъб ферара тъмен

След доставката на елементите се сглобявя и монтира касата (посредством дюбели и лепила). Фрезоват се отворите за бравата, дръжките и насрещника. Монтира се крилото посредством три панти и след това се прилепват первазите.

Следва това, което всеки иска да узнае най напред – цената.

Примерното остойностяване на една врата изисква информация от клиента, но понеже я нямам ще разработим най-евтиния вариант. Размера на платното от което се изработват крилата е 2800 на 207 см . От него могат да се изработят четири крила с хоризонтална шарка или три с вертикална и едно с хоризонтална шарка. Обикновено последното крило се монтира на склада или мокрото помещение – има ги в по-големите панелки. Варианти с по-малка или по-голяма поръчка, която не е кратна на 2 обикновено оскъпяват материала, понеже има фира.
И така:
Една плоскост 18 мм за каси и первази струва около 120 лв.
Една плоскост 38 мм за 4 крила струва около 216 лв.
Кантове и кантиране 248 лв
Компютърен разкрой и оптимизация 76 лв
Вложки 32 лв
Общо за четири врати с ДДС : 692 лв
Дървен материал за една врата с ДДС : 173 лв

Цена на обкова за една врата:
Три панти 15 лв
Брава 10 лв
Дръжки 15 лв
Винтове, дюбели,лепило, пяна 10 лв
Общо: 50 лв

Примерна стойност на труда:
А. За вземане на размери и оферта
Транспорт в рамките на София 5 лв
Вземане на размери 5 лв
Изработване на схема и заявка за дървен материал 10 лв
Б. След доставка на материала
Фрезоване за брава и насрещник 10 лв
Пробиване на отвори 10 лв
Сборка на различните елементи за касата 25 лв
Монтаж на крило, первази и обков 25 лв
Общо: 90 лв

Средната цена за една монтирана врата е 313 лв с дръжките или 298 лв без дръжките.

Моля, като правите сравнение с цените на други производители на врати, да имате предвид, че не се налага къртене на металните каси, което струва над 50 лв., че не се намаля драстично светлия отвор на вратите и че всяка врата е по индивидуален проект.

С уважение
Богданов

За контакти:
Тел. 0899 89 55 30
b.bogdanov@mail.bg
[wratizapanelki.ovo.bg]
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
11-12-2011 - 14:56:10
Г-н Богданов, получих съобщенията, прегледах и това-онова...ще мина на място да погледна.

От Полша, Германия, Турция, Русия и Италия пристигат вратите Борман в София от качествени материали. Евтини интериорни врати от Полша и Германия и солидни блиндирани входни врати Борман от Турция и по проект се изготвят полски и турски кухните от МДФ на Борман в София. А относно цените на вратите им или за вътрешните полски и немски интериорни врати направете запитване, или ако решите нещо да си купувате и търсите солидни входни врати Борман на ниски цени, то можете да разгледате сайтовете ни. Но за сметка на това пък, ако искате да изкарате пари от МЛМаркетинг, то Green Master - продуктите за здраве и красота, както Грийн Мастер е насреща - фирмата за качествени добавки и много и изключително добри продукти за здраве и красота. Никога няма да сгрешите, ако потърсите другия сайт на Борман за врати Борман - София, които са на ниски цени и Интериорни врати Борман - София на добро качество и от сигурна фирма.
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
22-01-2012 - 18:35:54
Колеги и колежки,

Вижте на какво попаднах в нета. Изпаднах в потрес - три грешки в три думи! Мале, мале!

EFTENI VRATI VITRESNI - Врати.net
превод
/ ефтени врати витрешни /

*sos*

интериорни врати
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
30-01-2012 - 13:42:50
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход