Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Интериорни врати - Дайте съвет

Публикувано от Йоана 
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
22-02-2008 - 21:44:14
И аз съм с врати от същата фирма.Много съм доволен.Ниска цена,а качеството е европейско!
www.selectdoors-bg.com
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
22-02-2008 - 21:45:39
www.selectdoors-bg.com
Mladost-4,bl.458
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
28-03-2008 - 16:48:59
Виж www.selectdoors-bg.com
Вратите са мн.добро качество,МДФ,немски,а цените са от порядъка 230-350лв,.в зависимост от модел и каса.
Аз съм мн.доволен!
Успех!
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
31-07-2008 - 12:43:46
Здравеите искам да ви кажа ,че намерих фирма в София която прави интериорни врати страшно коректни имного точни в изпълнението лВратите им са с много готино качество аз си поръчах при тях две но като видях за какво става въпрос смених всички в апартамента.Прилични цени от 300 до 360 лева в много кратки срокове работят за две седмици ги направиха и монтираха.Ако някой има интерес етови телефона на едно от момчетата 0 888987711 казва се боби ще останете доволни
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
08-09-2008 - 14:58:09
darso Написал:
-------------------------------------------------------
> Здравеите искам да ви кажа ,че намерих фирма в
> София която прави интериорни врати страшно
> коректни имного точни в изпълнението лВратите им
> са с много готино качество аз си поръчах при тях
> две но като видях за какво става въпрос смених
> всички в апартамента.Прилични цени от 300 до 360
> лева в много кратки срокове работят за две седмици
> ги направиха и монтираха.Ако някой има интерес
> етови телефона на едно от момчетата 0 888987711
> казва се боби ще останете доволни
Благодаря ти darso. Преди известно време взех телефона на боби от тук и си поръ4ах 6 врати за вкъщи вече си мислех 4е втая софия няма фирма която да произведе врати за по малко от 2 месеца вратите ми бяха монтирани на десетия ден .
БЛАГОДАРЯ ТИ НА ТЕБ И НА ТЯХ.

Re: Интериорни врати - Дайте съвет
24-09-2008 - 09:57:28
ima edna firma koqto ve4e e po4ti monopolist. ka4estvoto e mnogo dobro i davat garanciq. cenite sa mnogo niski. moga da ti dam samo tehen telefon i e-mail: indor_ood@abv.bg/ 0888 118101 dimityr damaskinov, tova mislq 4e e sobstvenika
e4o
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
18-12-2008 - 23:41:44
Имате ли впечатления от ф"Ели-91"- в Бургас,казват ,че винаги имат врати в наличност и били с много добро качество а и цените са доста приемвливи ?
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
04-01-2009 - 13:46:26
Фирма Селект Доос предлагат немски врати от МДФ на много добри цени.Вратите са подходящи и за санитарни помещения. Предлагат и каси Камуфлаж,които са конструитани специално за обличане на метални,за да се избегне къртене или стесняване на светлия отвор.
Фирмата е софийска,цените им са от 250 лв.нагоре в зависимост от това,колко ви е широка касата и разбира се от модела.
www.selectdoors-bg.com
Успех!
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
04-01-2009 - 13:57:25
www.selectdoors-bg.com
Пропуснах да кажа,че фирмата разполага и с врати на склад,така че веднага могат да ви ги доставят.
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
26-01-2009 - 15:55:09
Мноого спам в този форум!....колкото и да се прикривате си личи!

Малцина са истинските потребители.Но така и рекламиращите се явно не разбират , че си вкарват "автогол".На мен също са ми необходими интериорни и външни врати, но евтината "скрита" автореклама ме отблъсква и то много - ефекта е силно отрицателен и не бих си купил врати от такива "скрити таланти", използващи този и други форуми за безплатна реклама. Хора отваряйте си очите и не се предоверявайте. Тези, щом ce рекламират в този и други форуми, значи наистина са го закъсали с поръчките поради своята " коректност и предлаганото супер качество"! Те са на принципа...: " я да видим кой ще се хване на въдицата, а като станат шараните много, сменяме името на ЕТ-то и пак на ново" *stop*

Нека и модераторите почнат малко да отсяват!

Успех на лоялните
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход