Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

На колко години си сменявате обзавеждането

Публикувано от mdonkova 
На колко години си сменявате обзавеждането
18-04-2007 - 12:25:46
Здравейте ,

Въпросът ми е колко време карате с едно обзавеждане ако е здраво /.... е не е като ново..... / но ви е омръзнало. Примерно кухнята и хола където най-често прекарвате времето си в апартамента на колко време ги сменяте и какво правите със старите мебели ?



Re: На колко години си сменявате обзавеждането
18-04-2007 - 13:41:22

Spored men - vapros na finansovi vazmojnosti .
Re: На колко години си сменявате обзавеждането
28-04-2007 - 11:10:12
Интересен въпрос :ami: От мен ако зависи бих го правила на две - три години, защото адски обичам промените, но пък от друга страна промяната на обзавеждането води до сериозни сътресения в домашния ред (изведнъж нещата започват да се намират на други места, а ти изобщо не си спомняш къде- нищо, че прибра купичките за крем карамел едва миналата седмица confused smiley ). Да не говорим за нервите, които ще изразходиш по майстори, доставчици и всякакви там "сериозни хора"- казвам го от личен опит, защото съвсем наскоро преобзавеждах и направо се видях в приключение. Съвсем друг е въпросът с финансовата страна, както казва един мой скъп приятел "Ремонтът винаги излиза поне два пъти по-скъп и продължителен от предвиденото"- и е прав да знаеш! И все пак си мисля, че емоцията си заслужава, особено ако успееш да погледнеш положително на нещата и най-вече информирай се добре преди да започнеш! Тук трябва да отбележа, че има и фирми от които съм супер доволна- готова съм да споделя опита си с всеки, който се нуждае, така че ако решиш съм насреща! И успех! smiling smiley
Re: На колко години си сменявате обзавеждането
28-04-2007 - 11:25:47
Vaprosat ne beshe li za obzavejdaneto?
Re: На колко години си сменявате обзавеждането
28-04-2007 - 12:34:48
Разбира се, че става въпрос за обзавеждане, но нали и то се изработва от майстори или се копува от фирми и прочее. А и обикновено, когато преобзавеждаш правиш поне козметичен ремонт- латекс,тапети, някак не върви да тупнеш новите мебели на фона на захабени стени или поне така мисля аз smiling smiley
Re: На колко години си сменявате обзавеждането
28-04-2007 - 16:46:43
Prava si,taka e.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход