Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Услугата "Интериорен дизайн"

Публикувано от ra4e 
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
05-01-2008 - 21:58:28
Zdravei!Mnogo me zaintriguva s tazi dizainerka-shvedka.Interesuva me dali si izpolzval neinite uslugi i dovolen li si?Shte ti bada mnogo blagodarna ako mi izpratish koordinatite i.Darya :}
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
06-01-2008 - 14:29:32
Здравеите.Обръщам се към всички интериорни дизайнери с интересно предложение за изява и повишаване на качеството на предлаганата от вас услуга интериорен дизайн.
Става въпрос за следното:картина или малка пластика са важен акцент в дома, но често пъти (понеже са авторски работи,уникати) цената им е доста висока.
Ние ви предлагаме решение което може да ви помогне.Предлагаме ви произведения от мрамор,алабастър,и венециянско стъкло които са сериино производство и са с исключително високо качество на водещи Италиянски фирми.Понеже са сериини цените им са по-ниски от тези на авторските работи,но не им отстъпват по качестжо и прецизност на изработката.Изключени прави стъклото тъй като то е с много високо качество и е изцяло ръчен занаятчииски труд.
Важно е да знаете че,в България сме единствените (до колкото ми е известно) които имат каталози на фирмите т.е. Вие имате възможност да поръчате произведения които ще са уникални за България и за вашето дизайнерско решение според конкретния дом или офис.
Ако се интересувате можете да пишете на e-mail:febart@abv.bg или да се обадите на тел. 0899\167040 Петър Цветков или 0899\284814 Росица Цветкова, или да псетите магазина ни на ул.Доспат 20
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
08-01-2008 - 12:34:19
Здравейте на всички във форума!
Темата е много интересна и много ме заинтересува понеже ми предстоя голям ремонт през лятото.
Имам нужда от помощ. Разгледаж доста интерент страници на фирми по интериорен дизайн, но цените са им безбожно скъпи.
Моля, да ми изпратите координати на интериорни дизайнери, които се ползвали и от които сте доволни и работят на разумни цени.
Марк е споменал, че е много доволен от Тихомир, но така и не посочва координатите му. Моля ако някои ги има да ми ги изпрати.
Благодаря предварително на всички!
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
08-01-2008 - 16:24:27
0885024332 - интериорен дизайн
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
12-01-2008 - 10:13:57
Здравей Viliyana,
Аз също имам жилище жилище което е в строеж. Би ли ми пратила някакви координати на въпросната дизайнерка на адрес lz1cnn@abv.bg. Благодаря!
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
13-01-2008 - 20:20:51
Zdraveite smiling smiley

Prochetoh ostavenoto ot vas suobchetenie,zainteresova me, i ako naistina tezi dvama dizaineri sa dobri v tova,koeto praviat i predlagat razumni ceni-proiaviavam interes kum tiah.Az sum ot Pazardjik predstoi mi cialosten remont na apartamen,bih iskala da go napravia pod kompetentno mnenie s dobri suiveti,zatova bih iskala koordinatite im-tova e poshtata mi
zarra_k@mail.bg ili na tel:0895663027
Ne ogranichavam suobshtenieto ,neka mi pishe vseki,koito smiata che moje da me zainteresova i predloji dobri idei
Blagodaria predvaritelno smiling smiley



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-01-13 20:27 от zarra_k.
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
23-01-2008 - 13:27:51
Хи и от мен. искам и аз да се набъркам по въпроса. каквото и да си говорим професионалния дизайн, ама наистина професионалния няма мярка. И наистина не е задължително да е безбожно скъпо за да е хубаво. наистина се работи по зададен бюджет, за да се знае какво може да се залага. Аз съм производител и конструктор, не ми остава мнгоо време за цялости интериори, но работя с една дизаинеррска къща с шефката на която сме приятели, но съвсем не атова ти я предлагам, а защото зная как работят. разгледай им сайта и си прецени.ето сайта

[iqd-bg.com]


Re: Услугата "Интериорен дизайн"
05-02-2008 - 17:09:22
Здравейте, купих си нов апартамент, който ще бъде готов за обзавеждане през септември, но вече съм в ужас от това че трябва да го обзавеждам. Обърках се. Прочетох доста неща в този форум за разни фирми занимаващи се с интериорен дизайн и се убедих, че имам нужда от професионални услуги. Това е мейла ми ако някой може да ме посъветва tedi_pk@abv.bg
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
13-02-2008 - 20:33:34
Горещо препоръчвам услугите за интериорен дизайн на Катя Терзиева "Студио Норд" в Пловдив. Фирмата работи в цялата страна. В сайта има побликувани триизмерни проекти и снимки на изпълнени проекти --> [studionord.hit.bg]
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
14-02-2008 - 10:35:01
Poglednete www.interior-scena.bg clap:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход