Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Услугата "Интериорен дизайн"

Публикувано от ra4e 
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
31-05-2007 - 15:05:01
Uendi,
Дай ги тия координати
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
09-06-2007 - 18:53:48
Пиши ми на e-maila (дала съм го на стр. 9 от uendi), за да ти пратя координатите на дизаинерите, няма проблеми smiling smiley
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
14-06-2007 - 17:05:35
avatar
Фън Шуи или Фенг Шуи - транскрибцията е различна - е философия, която до голяма степен използва и съвременните правила за рационално и здравословно подреждане на дома. Да се приложат всички изисквания е трудно, но има някои основни, които аз винаги обяснявам на клиентите си и които всеки би могъл да спазва. Можете да се свържете с мен на адрес:
trendoffice7@gmail.com

А изобщо за идеи и информация за новостите в интериора и тенденциите в обзавеждането можете да посетите моите блогове:

Trendoffice
Interiors-Ideas

както и портфолиото ми.

Освен за цялостен проект на интериор и мебели, и тяхната реализация, можете да ме потърсите също така и само за консултация - информация, идеи, цветни схеми и т.н.
И за една услуга, която само TemZaDesign студио предлага - интериорен RE-DESIGN.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-01-26 10:53 от trendoffice.
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
27-07-2007 - 01:17:08
Здравейте!
Приятно ми е да ви се представя. Казвам се Свилен Гамолов и съм от Варна. Завърших Художествената Академия в София през 1995 г. със специалност Промишлен дизайн. Имам специализация в Норвегия. Обект на дейност на фирмата ми е Интериорния дизайн. Имам 12 годишен опит в бранша и реализирани проекти в цялата страна. Ще се радвам да помогна на всеки, който има нужда от този вид услуга. За контакти: 0894 352262, e-mail: gamolov@interbild.net , www.gamolovdesign.com (в процес на обновяване...) smiling smiley



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2007-07-27 01:36 от gamolov.
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
31-07-2007 - 12:49:50
Аз сам от Плвдив , и на мен наскоро ми се наложи да ползвм услугите на дизайнер.Разбира се като 4овек които до сега не бях ползвала такива услуги , бях малко скепти4но настроена, но останах много доволна от две моми4ета които се заеха с това.Препора4аха ми ги приятели, които ве4е бяха ползвали услугите им.Те ми направиха няколо проекта на жилището и скици на мебелите ,като после и се заеха с проследяването им за изпълнение. 4есно да си кажа нео4аквах такава ангажираност от тяхна страна,като имате в предвид 4е и цените им бяха много добри.Ако няки се интересува мога да ви помогна като ви давам техния mail- uptodesign@mail.bg
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
01-09-2007 - 00:46:38
Здравейте, прочетох всичко дотук във форума. Имам нов апартамент, който бих искала да обзаведа с помощта на интериорен дизайнер или човек с добро виждане.
Моля, ако има някой доволен да ми препоръча дизайнер, а ако има дизайнер, който иска да се захване да ми пише.
Искам, като начало да обзаведа кухня и хол - едно помещение. Освен това се интересувам особено от осветлението, съчетано с целия интериор. Стаята е боядисана в бледа лила, подът е от гранитогрес.
Имам собствено мнение, но ми се иска да го обсъдя със специалист. Най-вероятно ще се наложи проект и изпълнението, моля да е предвидено.
Ако има на някой, на който е правил г-н Велизар Германски, моля да ми пише!
Ще се опитам да се свържа с някой от дизайнерите дали мобилни във форума.

Очаквам да ми пишете
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
01-09-2007 - 08:16:42
Здравейте!Много се радвам, че попаднах в този сайт и се надявам,че ще намеря нужната ми информация.Нуждая се от проект за интериор на новостроящ се малък апартамент във В.Търново. Би било добре да е обвързан и с изпълнение, но бих искала да знам цените и възможностите за реализация.Жилището е 50 и няколко квадрата,а ми се иска да изглежда светло и просторно,а в същото време - практично и уютно.Моля да ми пишете тук или на адрес mili63@abv.bg.Предварително ви благодаря smiling smiley
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
05-09-2007 - 23:42:48
Zdraveite

kazvam se Cvetelina Palaskova i se zanimavam s interioren dizain.Izgotviam cialostni proekti koito vklu4vat 3d vizualizacia,auto cad 4erteji,avtorski nadzor (po jelanie na klienta) za pove4e informacia mojete da mi pi6ete na e-mail:tsvetypalaskova@yahoo.com kakto i da se svarjete na tel:0899962134 0885623304



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-09-05 23:51 от cvety.
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
05-09-2007 - 23:46:12
Zdraveite

kazvam se Cvetelina Palaskova i se zanimavam s interioren dizain.Izgotviam cialostni proekti koito vklu4vat :3d vizualizacia,auto cad 4erteji,avtorski nadzor (po jelanie na klienta) za pove4e informacia mojete da mi pi6ete na e-mail:tsvetypalaskova@yahoo.com kakto i da se svarjete s men na tel: 0899962134 / 0885623304




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-09-05 23:51 от cvety.
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
05-09-2007 - 23:47:31
Zdraveite

kazvam se Cvetelina Palaskova i se zanimavam s interioren dizainIzgotviam cialostni proekti koito vklu4vat :3d vizualizacia,auto cad 4erteji,avtorski nadzor (po jelanie na klienta) za pove4e informacia mojete da mi pi6ete na e-mail:tsvetypalaskova@yahoo.com kakto i da se svarjete s men na tel: 0899962134 / 0885623304







Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2007-09-05 23:52 от cvety.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход