Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Услугата "Интериорен дизайн"

Публикувано от ra4e 
noviat mi apartament v Sofia e gotov.no az ne zivea v Bulgaria i ne moga da otdela breme da ti4am po magazinite. traba mi nakoi koito ste mi predlozi proect i izpalnenie do poclednia detail,no na razymna price. mola pomognete!
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
10-08-2006 - 13:16:03
Zdraveite, Poli
Ste sam blagodarna, ako mi prepora4ate tezi hora. Proektite sam si gi napravila, no mi se iska da prou4a oste vazmojnosti i ceni, predi starta, a i maistorite sa skapari, ako sa v brigada, po-dobre e da se raz4ita na izpitani hora i profesionalisti.
Blagodaria
R
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
20-08-2006 - 14:17:43
smiling smiley iskam da si namerja rabota kato interioren dizainer-posavetvaite me kakvo da napravja!
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
25-08-2006 - 23:54:50
Ако все още търсиш консултант по фън шуй намерих координатите на едно момиче от Пловдив - било много добро в тази област. Пиши ми на xiona@abv.bg да ти пратя координатите й ако те интересува
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
30-08-2006 - 09:36:21
www.galaxy-plaza.com разгледайте това
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
14-09-2006 - 15:28:17
znaete li koordinatite na firma za interioren dizain v sofia?
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
14-09-2006 - 17:51:50
Моля, боболина да ми изпрати кординатите на дизайнерите. МОЛЯ. На адрес postolovi@abv.bg spinning smiley sticking its tongue out
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
19-09-2006 - 10:30:51
cherry_lady1984 Написал:
-------------------------------------------------------
> iskam da si namerja rabota kato interioren
> dizainer-posavetvaite me kakvo da napravja!

Cherry lady,
Какво си завършила и какъв опит имаш? Владееш ли чертожните програми и кои?
Фирмата ми се казва Verde Interiori и се занимава с интериорен дизайн. Би могла да пратиш CV на e-mail: verde@bol.bg
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
27-09-2006 - 10:11:48
Моля изпратете ми координатите на тези дизайнери. Пре4дварителни благодарности! :] :}
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
02-10-2006 - 13:26:35
Da wi podsetia i za nesto drugo: oswen mebeli , cwetowe i oswetlenie , edin interior oviwiawa i s oste nesto gledai fitodizain vij:gld-garden.com
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход