Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Услугата "Интериорен дизайн"

Публикувано от ra4e 
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
05-02-2010 - 06:44:06
avatar
Kолко е малък света, познавам това момиче smiling smiley , отворих блога и я познах по снимката. С нея се познаваме дет' се вика от фитнес залата, но не съм знаела, че е дизайнер, ха-ха, голям кеф smiling smiley . Говорих с нея smiling smiley .
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
05-02-2010 - 13:33:19
.... Един съвет само, чудесно е да работиш с познат, но освен визуализациите искай да видиш и снимки на реализирани обекти - тънкия момент е идеята да стане истина. Успех!
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
09-02-2010 - 11:01:48
avatar
Аз пък не обичам да работя с познати.
В момента обсъждам нещата с едно дизайнерско студио, Линеа.
Ще се съобразят с бюджета ми.
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
09-02-2010 - 15:05:29
.... ако не държиш на познати, обади се и на дизайнерката, за която ме пита и ти пратих координатите й, много е разбрана, ще те посъветва за всичко, има си и майстори ....
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
12-03-2010 - 22:59:21
Здравейте,казвам се Неда и съм интериорен дизайнер ,с радост бих Ви помогнала. Посете сайта ми
http://www.nedastyle.eu
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
26-03-2010 - 09:37:53
Здравей.
От град Пловдив съм имам фирма за интериорен дизайн бих ти помогнала с консултация .Цените за 3-д визуализацията са по договаряне.Завършвам обекта до ключ като поемам всичко в мои ръце .


Н.Веселинова
0893251387

www.krotaldesing.net
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
02-04-2010 - 19:54:51
Здравейте и от ВЕА дизайн ..



Това е нашия сайт : www.vea-design.net



В него има доста информация за услугите ,които предлагаме ...ще се радваме ако можем да ви бъдем полезни....!
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
25-06-2010 - 15:10:37
ИННТРО ДИЗАЙН ЕООД - Подробни интериорни проекти, 3д визуализации на интериор и екстериор [www.inntro.com]
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
21-09-2010 - 18:02:55
Аз също мисля че мога да бъда полезен по темата! Две момчета направиха интериора на апартамента ми и съм страшно доволен! минахме през няколко етапа на идеи. Предлагаха ми различни неща за всяко нещо ме питаха дали ми харесва направиха ми и 3д проект, с който ми стана ясно как ще изглежда всичко, а после дори обясниха всичко на майсторите водиха ме по магазините, от които мога да намеря точно това което ми трябва. Преди да започна ремонта бях решил че ще наема инетриорни дизайнери от големи фирми, но вземаха страшно скъпо и тогава случайно попаднах на тези момчета. Също така поръчаха мебелите при дърводелец, с който работят заедно и ми излезна доста ефтино и стана невероятно точно както го исках.

Ако някой иска да го свържа с тях да ми пише на мейла, но съм от стара загора и незнам дали работят в други градове
orange_canyon@abv.bg
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
18-10-2010 - 16:09:43
Здравейте,
казвам се Георги Костадинов и ако желаете интериорното ви пространство да бъде уникално и да излезете от пределите на който и да е било шоурум или вече до болка познатите интериорни решения то аз бих могъл да ви бъда полезен.
За контакти:
groupdesign@abv.bg
0887829385
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход