Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Услугата "Интериорен дизайн"

Публикувано от ra4e 
За всички, които се интересуват: С радост ще ви услужа и ви пожелавам успешна работа. Надявам се и вие да изпитате удоволстието от работа с професионалисти.
Схемата на цената е на база квадратура, а самият интериор е съобразена с Вашия Бюджет. Имайте предвид че дизайнерът чертае и подготвя няколко варианта, дори в последствие ви координира майсторите при ваше желание. Името на дизайнера е Велизар Германски, тел за връзка 0887 418724, е-мейл: cocolin@mail.bg.
Поздрави и успех.
Е,явно половин България се нуждае от телефоните на тези спосбни момчета.Сигурно си имат вече достатъчно работа,но ще се пробвам и аз.Боболина,и аз моля за същата услуга,т.е. за контакт с тези дизаинери.Предварително благодаря. clap:
Bobolina, bihte li mi izpratili poveche informacia za dvamata dizaineri s koito rabotite.
Blagodaria predvaritelno
Bobolina , na kakvi ceni rabotyat dvamata dizaineri?
Izobsto niakoi znae li na kakvi ceni se praviat proektite? A avtorskia nadsor?
Боболина,

Бихте ли ми предоставили координатите на момчетата, от които така много сте доволна. Трябва ми специалист, който да направи проекта и да го доведе до успешното му завършване.
Благодаря Ви!

Таня,
GSM 0889 277 985
Предстои ми обзавеждане на нов мансарден апартамент, в който умело да се впишат част от мелбелите, с които разполагам и новите, за това ща се радвам, ако ми подадете координатите на тези млади хора, пълни с интересни идеи и желание за екперименти на моя адрес : nevena_ivanova@abv.bg
[bgcolor=yellow] Zdravei Boubulina . Blagodarna shte sam ako mi izpratish koordinattite na tezi dvama mladeji. Predstoi mi obzavejdane na nov apartament .Problema e che sam ot Svilengrad . Dali biha se saglasili da rabotiat na takova razstoianie ??
Blagodaria i lek den

sad smiley confused smiley [/bgcolor]
Priateli az sashto poznavam edni mnogo entusiaziazirani mladi dizajneri na interiora, koito sa palni s idei i ne vzimat nikak skapo! Ako niakoi iska koordinatite im da mi drasne mail na adres linalalov@hotmail.com za Lina
Моля, кажете координати и на интериорен дизайнер и в Пловдив.
Zdraveyte Bobolina,
V momenta s moya saprug sme tochno na tazi valna – v tarsene na dobar interioren dizayner.
Prochetoh vasheto mnenie i mnogo bih iskala da mi predostavite koordinatite na dvamata interirni dizayneri na adres:
abc2004@abv.bg

Predvaritelno Blagodarya
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход