Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Услугата "Интериорен дизайн"

Публикувано от ra4e 
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
19-08-2008 - 13:10:54
Здравейте,
Казвам се Бойка Иванова и съм интериорен дизайнер.Изготвям цялостни интериорни решения,придружени с необходимите технически чертежи.При желание на клиента интериора може да бъде съобразен с Фенг Шуи проект,който може да се изготви за хората които ще пребивават наи-често в офиса или домът.
Можем заедно да направиме вашият дом или офис в синхрон с вашите потребности.
Кординати за връзкa:

bdizainer@abv.bg
0888 946 222
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
22-08-2008 - 15:38:23
Здравейте, имам нужда от интериорен дизайнер за обзавеждането на новият ми дом. Имам идея как трябва да изглежда жилището ми, но за подробностите и реализирането бих желала мнението на човек занимаващ се с интериорни решения. Бих желала да видя как ще изглеждат помещенията след окончателното приключване на нещата, имам предвид реализиран проекта на съответната компютърна програма.

Аз съм от Варна, ако някой може да ми помогне нека пише на мейла ми - bils_z@abv.bg
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
22-08-2008 - 19:37:37
Здравей bils_z, аз съм интериорен дизайнер. Изготвям 3D реалистични визуализации и проекти на компютър.
Мога да ти предложа много модерни и авангардни идеи, стига това да не затрудни избора ти smiling smiley

Тук може да разгледаш някои от моите работи - www.3dSezDesign.com

За контакти с мен - 0889 052 685 или info@3dsezdesign.com

Ако ви се налага да обзаведете дом, офис или друго помещение, ако нямате идеи и време да обикаляте магазините и сте от Варна ( Варненска област ) - можете да се свържете с мен.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-27 21:10 от TheGoddess.
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
24-08-2008 - 22:06:32
Здравейте,

Казвам се Александрина Александрова от Пловдив и се занимавам с интериорен дизайн. Изготвям цялостни преокти: 3D визуализация,Auto Cad, авторски надзор.
За повече информация може да се свържете с мен на GSM 0878 100 952 или ми пишете на e-mail: ravnishta@gmail.com

Хубав и спорен ден!

Александрина Александрова



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-08-24 22:13 от interior_alex.
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
01-09-2008 - 15:59:47
Здравейте,

Силно ви препоръчвам фирма ЕКСИГО ООД. Фирмата се занимава с интериорно и екстериорно проектиране. Те предлагат и реализация на конкретните прокти. Аз работих по два обекта с тях и останах доста доволен от професионалните им услуги. Работят с доста партньори, предлагат и довършително строителство.
Централният им офис е в гр.Варна, но осъществяват своята дейност на територията на цялата страна. Единият от обектите ми беше в Созопол, а другият в Банско.

Фирма „ЕКСИГО” ООД предлага интериорен и екстериорен дизайн, 3D визуализиране, довършително строителство, реновиране, пакетни и индивидуални решения за обзавеждането на вашия дом, офис, заведение или магазини. За своите клиенти фирмата изготвя проекти, съобразени с последните модни течения в областта и съобразно индивидуалните изисквания на клиента. За контакти 0887855998 или посетете фирменият сайт www.exigo.bg





Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-09-01 16:02 от snowpeak.
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
02-09-2008 - 22:24:56
zdraveite!tarsq da izkaram kursove za vatre6en dizain vav varna ili v sofiq.ako nqkoi znae kam kogo moga da se obarna pi6ete: reni7777@abv.bg
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
03-09-2008 - 22:01:48
точно тук е проблема в българия ...всеки който го мързи да работи изкарва курс за дизайн, за 0 време и вече е правоспособен дизайнер , за това 99,9% от сградите са пълна архитектурна малоумщина, а интериорите в тях са личния душевен ад на "дизайнЬерите" превърнат в реална действителност!!! другата група пък са на принципа копи пейст 1;1 и пак не могат да реализират успешно откраднатото !

нямам думи..... при цялото инфо в нета.... книгите .... ние живеем заобиколени от стотици лични адове на разни СЕЛЯНИ които са допълзяли в големия град и не им се пие вода потни!
:g:
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
04-09-2008 - 10:22:21
Здравейте,занимавам се с интериор и много ще се радвам да ви помогна ,за връзка el_design@abv.bg smiling smiley
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
17-09-2008 - 08:38:18
Здравейте,
Предстои ми обзавеждане на жилище в Пловдив и спешно търся добър интериорен дизайнер, ако знаете такъв, моля изпратете ми негови координати. Предпочитам, някой, който да предложи нормално решение с мебели и аксесоари, които се намират по магазините, а не прекалено футуристичен дизай.
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
17-09-2008 - 10:40:51
Здравей, аз работих с дизайнери с които свършихме отлична работа.Ако желаеш да се свържеш с тях тук има техни кординати www.conceptodesign.eu
smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход