Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Услугата "Интериорен дизайн"

Публикувано от ra4e 
Много моля Боболина да ми изпрати координатите на тези двама млади дизайнери. Г-жа Панайотова на е-mail& ds_panayotova@abv.bg
Много благодаря предварително
И аз ще те помоля да ми изпратиш координатите на тези златни младежи на marinakirova@abv.bg
.......координати.......please.... stancho_2000@abv.bg :crazy:
Много Ви моля да ми изпратите координатите на тези момчета, които са Ви помогнали за интериора на Вашето жилище!!! В момента започнах ремонта на моето и ми е ужасно трудно тьй като черпя идеи само от специализираните списания, а те са толкова различни , че освен с хаоса, който предизвикват в главата ми с нищо друго не ми помагат . Предварително Ви благодаря! :]
И аз ще ви помоля за някакви координати на тези момчета,искам да променя жилището си,а нямам никакви идеи!Благодаря Ви,предварително!E-mail iika@abv.bg
...........please for me too........ koordinatite na tezi bezcennici :-)))) moody smiley: moody smiley:
emimediterrani
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
09-02-2006 - 21:09:47
Molja Bobolina da mi izprati koordinati za vrazka s interiornite dizaineri koito e polzvala - na E-mail: m.todorova@redcross.bg
Bobolina i na men please smiling smiley
joro65@abv.bg
Какво място има Фън шуй в сувременния интериорен дизайн. Mного ще съм благодарна да намеря координати на дизайнер , който прилага принципите на Фън шуй при обзавежадането на дома.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход