Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Колко е склонен българинът да ползва такова нещо?

Публикувано от monipro 
tio
Re: Анкета: Колко е склонен българинът да ползва такова нещо?
23-02-2007 - 17:21:57
Opredeleno mela4kata za otpadaci e super za horata zivee6ti v apartamenti, tezi koito imat ka6ti prepora4vam da izpolzvat organi4nite otpadaci za proizvodstvo na biotor.
Re: Анкета: Колко е склонен българинът да ползва такова нещо?
23-02-2007 - 18:58:58
Да, съгласен съм!
За къща с двор е добре да се компостират органичните отпадъци, но за големия град това е неприложимо.
Re: Анкета: Колко е склонен българинът да ползва такова нещо?
06-03-2007 - 17:57:43
Re: Анкета: Колко е склонен българинът да ползва такова нещо?
06-03-2007 - 18:08:08
Внасям доста неща-строителна техника,влагоуловители,индустриални отоплители, мобилни климатици и др. Днес ми звъни телефона и един доста интелигентен глас ме попита дали може да си купи климатик в рамките на стотина лева. Е приятелю, видя ли колко е склонен да плаща.

Има клиенти и клиенти. В общи линии Българинът знае какво иска, друг е въпросът дали може да си го позволи.
Все пак ти желая успех,но всяко начало е доста трудно.
Re: Анкета: Колко е склонен българинът да ползва такова нещо?
10-03-2007 - 09:54:21
Благодаря!
Разбира се, че всяко начало е трудно. На гореказаното веднага ще предложа друга гледна точка. Има клиенти, които се обаждат и казват:
"Извинете, защо са толкова евтини? Да не би нещо... ?"
Както правилно каза, има клиенти и клиенти. smiling smiley

А на този въпрос защо са толкова евтини, ще отговоря - първо, не са толкова евтини и второ, наложената марка много вдига цената, а новата марка трябва да си пробива път, това е нормално. Работим с нисък марж, макар че с тези уреди не може да се залага на оборот и това са го разбрали вносителите на Франке, Евролукс, Тека и т.н. Едва ли в скоро време някой търговец ще забогатее от такива уреди, но на мен ми се иска да станат по-популярни, защото дават много удобство и най-вече защото намаляват количеството на боклука, който изхвърляме. В идеалния вариант всяко домакинство би имало такова нещо и нямаше да гледаме репортажи за цели квартали, които протестират срещу миризмите от бунищата. Ако в САЩ това е реалност, при нас е повече пожелание, но не пречи да действаме.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход