Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Помагайте за мивка --> Къде?

Публикувано от ivo107 
Re: Помагайте за мивка --> Къде?
03-05-2007 - 22:18:55
Може ли някой да ми даде съвет как да постъпя!? Налага се в банята да се монтира мивка хром-никел /не питайте защо smiling smiley /. Как бих могъл да я съчетая с типичното обзавеждане за баня? Има ли фирма, напр. за кухни, която да работи и с PVC? Ако имате идеи, ще се радвам да споделите.
Re: Помагайте за мивка --> Къде?
23-06-2008 - 15:29:33
Здравей, Дидона.

Можеш ли да кажеш къде точно се намира магазинът, от който си купила мивка Тека?

Благодаря
Re: Помагайте за мивка --> Къде?
04-06-2011 - 10:45:10
Здравейте, видях че пишете за всякакви мивки - неръждаема стомана, но за Мивките на Хром Силистра нищо не се споменава, а те като материал са най здрави, иначе може да отидете в магазина на ул, Черковна №25, и бул. Мадрид , до Ратановите Мебели и по Диагонал на новата сграда която построиха и да си изберете мивки каквото ви душа иска
Re: Помагайте за мивка --> Къде?
04-06-2011 - 22:10:14
avatar
Мивките на БЛАНКО!!! Страхотни са и са немски. Жена ми хареса една в практикер, но отидохме да си я вземем от вносителя в кв.Иван Вазов. Много съм доволен че отидох директно при вносителя, пиши на лични ако имаш интерес и ще ти кажа защо. Въпреки, че съм малко дзифтар, жена ми се учуди като се бръкнах за 200лв. заедно с резервоарчето за течен сапун.
Re: Помагайте за мивка --> Къде?
06-06-2011 - 19:09:03
Quote
sid 40
Мивките на БЛАНКО!!! Страхотни са и са немски. Жена ми хареса една в практикер, но отидохме да си я вземем от вносителя в кв.Иван Вазов. Много съм доволен че отидох директно при вносителя, пиши на лични ако имаш интерес и ще ти кажа защо. Въпреки, че съм малко дзифтар, жена ми се учуди като се бръкнах за 200лв. заедно с резервоарчето за течен сапун.

Съжалявам , че трябва да те разочаровам , но не си попаднал на вносителя.Вносителя е един и базата им е доста сериозна , но е в Люлин.

А иначе от 15 годишен опит , мога да кажа - Няма по добро от БЛАНКО.Така , че не си сбъркал с покупката.

И понеже по горе бъркат , като ги наричат мивки БИАНКО , ще разясня откъде идва италианското звучене на фирмата , макар да е немска.Първия соственик и създател на фирмата , се е казвал Роберт Бланк.След смърта му , се е преобразувало в дружество Бланк и корпореишън.С течение не времето Бланк и частицата "ко" са се слели и се оформило BLANCO , ръководството решило , че звучи добре и го оставило като име на фирмата.
Re: Помагайте за мивка --> Къде?
15-06-2011 - 20:51:41
avatar
Quote
bibise
Quote
sid 40
Мивките на БЛАНКО!!! Страхотни са и са немски. Жена ми хареса една в практикер, но отидохме да си я вземем от вносителя в кв.Иван Вазов. Много съм доволен че отидох директно при вносителя, пиши на лични ако имаш интерес и ще ти кажа защо. Въпреки, че съм малко дзифтар, жена ми се учуди като се бръкнах за 200лв. заедно с резервоарчето за течен сапун.

Съжалявам , че трябва да те разочаровам , но не си попаднал на вносителя.Вносителя е един и базата им е доста сериозна , но е в Люлин.

А иначе от 15 годишен опит , мога да кажа - Няма по добро от БЛАНКО.Така , че не си сбъркал с покупката.

И понеже по горе бъркат , като ги наричат мивки БИАНКО , ще разясня откъде идва италианското звучене на фирмата , макар да е немска.Първия соственик и създател на фирмата , се е казвал Роберт Бланк.След смърта му , се е преобразувало в дружество Бланк и корпореишън.С течение не времето Бланк и частицата "ко" са се слели и се оформило BLANCO , ръководството решило , че звучи добре и го оставило като име на фирмата.

Виж магазините на вносителя, тоест когато четеш нещо четеш го докрай. Та съвета ми е като отвориш една страница или линк, да го прочетеш докрай. Знам, че ще разберат за неграмотността ти, но е факт.

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход