Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Къде да закупя Крепежни Тръби с болтове за горни шкафове?

Публикувано от ivo107 
Re: Къде да закупя Крепежни Тръби с болтове за горни шкафове?
19-02-2007 - 15:58:45
Стефане здравей,

Еми..... :g: .........май накрая така ще стане - ще им ги дам 80-те лева за 3те тръби

Предполагам на Франке са 100% хромникел нали?

Между другото какво разбираш между грапава и гладка алпака?

Иначе да, определено smoking smiley ...на мен ми трябва единична с едно крило и да не е разпробита (батерията ми е на стената) cool smiley

Поздрави
Re: Къде да закупя Крепежни Тръби с болтове за горни шкафове?
19-02-2007 - 16:10:23
Aи като отвориш каталог или отидеш на място, веднага ще разбереш каква е разликата. Просто има два вида - гладки и грапави, или матирани ги водят. Разходи се до Бриколаж и ги виж, или Практикер.

Читав абсорбатор над 800 вата под 500 лв забрави - няма да те убеждавам, че не ти трябва, ти си знаеш, но за 1000 и отгоре вече са с два мотора и влизаш в друг порядък,
Важи същото като за другите неща - на Стройкото с отстъпка.
Ако не - аз бих си купил турски Фабер (навсякъде лъжат че бил италиански), но заводите са в Турция, шоу-румът е срещу Интерпред иди и си избери. Качество-цена компромис е за мен най-доброто. Има си формула по която се изчислява необходимата ти мощност, зависи от кубатъурата на стаята, но 800 вата е около 500 лв. иначе 400 вата има и за 200-250 лв и вършат добра работа.
Не забравяй клапата.
Пак в гъглето ако напишеш аспиратор със сигурност ще те прати в стария форум , където сме ги коментирали надълго-нашироко тия неща.
Май и в новия.
Ако вдяваш руски - виж на www.ivd.ru
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход