Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Маса, столове, гарнитура по поръчка

Публикувано от eva2002 
Re: Маса, столове, гарнитура по поръчка
07-02-2007 - 15:51:05
А по отношение на това:
Quote

А защо да не може дървесината на столовете , масите и скрина да са еднакви
Quote


Ами няма кой да ги направи. Не искам да купувам маса и столове от тези, как да кажа "тип троянска мебел" / магазина на спирката на гарата/, защото имам такава маса и за 2- 3 години се обели и чукна на много места. Изглежда масивна, но като качество не мисля, че е добра и трудно се разтяга.

Затова търся фирма, която да ги изработи стилово и цветово еднакви. Минах през Арон - нали предлагат модули, но не съм съвсем въодушевена от това, което видях. А и дамаските на столовете им са строго определени и за да ги вържа с диваните трябва да ги претапицирам. А да претапицирам нов стол :cry: :cry: :cry:

За предния ми пост -фирмата не е Албатрос, а Абанос, съжалявам за допуснатата от мен грешка.
Re: Маса, столове, гарнитура по поръчка
07-02-2007 - 20:53:53
Да ,но плотовете са в дървена рамка.Само в Аква центъра има плот от стъкло.Отиди в Бурлекс и до него-Казавива или Браваказа(постоянно му сменят името на магазина).Къде са тези магазини Иво?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход