Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Смесители Forma Vita - мнение?

Публикувано от polaris 
Смесители Forma Vita - мнение?
04-02-2007 - 23:21:39
Сложиха ми смесители в банята за умивалник и за душ от марката Форма Вита. Какво ви е менението за тях? Има ли проблеми? Какво да очаквам от тях ?
Re: Смесители Forma Vita - мнение?
21-03-2007 - 00:31:07
www.trit2002.com
Кухненски мивки,аксесоари и смесителни батерии.
Директен вносител на ALVEUS-Словения
Безплатна доставка в цялата страна.
snimka.bg/раздел мивки
Re: Смесители Forma Vita - мнение?
25-03-2007 - 10:37:39
clap: Китайска работа очаквай всичко или го смени с наш на ВИДИМА за да нямаш ядове следващите 10 години. confused smiley
Re: Смесители Forma Vita - мнение?
20-05-2009 - 13:42:17
много са добри и цената е доста приемлива, стига с тази видима, монополисти, качеството е същото........smiling smiley)
Re: Смесители Forma Vita - мнение?
20-05-2009 - 13:57:10
Имам такива 4 бр от 4 години. Имат гаранция 5 години. Китайско изпълнение над средното за тях ниво.
Кухненските са безупречни. За банята след време превключвателя за душ става тегав, без да се нарушава функционалността. Може би може да се раздвижи, на мен не ми пречи.
Re: Смесители Forma Vita - мнение?
05-06-2009 - 10:59:23
проблемът е в нашата вода, хлорирана и пълна с боклуци.... какъвто и да е смесителя, ще се запуши. Може би трябва да се разглоби и почисти..
Re: Смесители Forma Vita - мнение?
04-09-2009 - 15:10:06
Водата е май еднаква и у нас и у вас, а у нас съм вече 10 год с Видима с керамични глави, не са имали проблем.
И да имат - части колкото искаш, а за китайските как ще намериш- трябва нови...
Може всякакви да са, но монополисти да ги наречеш при пазар пълен с всякакви марки е несериозно. Просто са качествени, факт. Е, има и къде по-качествени - Грое например, но за какви пари???
Re: Смесители Forma Vita - мнение?
22-02-2010 - 12:32:53
Много сте интересни с това превъзнасяне на Видима, че те също произвеждат в Китай...
Re: Смесители Forma Vita - мнение?
14-03-2010 - 18:25:13
Подкрепям Стефан. Иначе ВСИЧКО се произвежда в Китай, нали за това му казват "Фабриката на света". Аз бих посъветвал хората да купуват от голяма фирма, с реален адрес. Голямата фирма не е на пазара за 1 ден и обикновенно стоят като гаранция зад онова което произвеждат. Има и нещо друго, купувайки от българска (разбирай базирана) фирма вие подкрепяте и развитието на България. Колкото до гаранцията от 5 год. това си е чиста подигравка, искайте само доживотна гаранция! На мен скоро ми изпратиха части за подмяна на една батерия без да ми искат 1 ст.

Поздрав,
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход