Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Tendencii v cvetovete

Публикувано от petra 
Tendencii v cvetovete
31-01-2007 - 15:20:40
Zdraveite,predstoi mi da si boqdisvam apartamenta i se zachudih kakuv cvqt da izbera za staite,a koi marki boi sa dobri - bulgarski ili...ne??Neznamsad smiley ,ako nqkoi moje da mi dade suvet,da spodeli!!!! winking smiley
Re: Tendencii v cvetovete
31-01-2007 - 15:56:30
Е, един вечен съвет - какво по-хубаво от пастелните и по-бледи цветове, в която и гама да са, на чийто фон да грейнат и най-екстравагантните и ярки мебели, и най-предизвикателните картини и асесоари. Другото изморява.
Едно време любим цвят на изискани дизайнери и художници беше едно сиво, за стени и фон, което много трудно се постигаше, впрочем - нито да е към бяло, нито да е към метално или тъпо сиво, а само да погълне цветовете на останалото и да ги изпъкне. Без да напомня с нещо болничното бяло или пък старомодната светла охра.
Ама сега, какво е модерно, не знам. Имам спомени отпреди 5 години от избор на цветен латекс - никога не съм използвала оцветяван по разни цигански технологии латекс, та и макар да го рекламират едва ли не като фабрично оцветяван - ама в магазина. Оригинален цветен, ако улучиш цвета. И съм много доволна от един чешки, в светло-жълто-бананов цвят, за стени и таван едновременно, който ми направи хола слънчев и просторен.
Ама това са старомодни мнения, извинете, не се сдържах. Толкова е важно как ти самият се чувстваш всред цветовете, коя е любимата ти гама, къде и в каква интензивност можеш да си я позволиш. Определяш си живота и настроението за години напред.
Re: Tendencii v cvetovete
02-02-2007 - 15:31:45
Blagodarq za iz4erpatelnia otgovor!Moje bi naistina kakto go 4ustva6,e nadqvam se 4e pone ako go naklepam ne kakto trqbva, da go preboqdisam ne po kusno ot dve god,a kakto imam i malki deca!!!? :ami: smiling smiley
Re: Tendencii v cvetovete
02-02-2007 - 23:28:41
Аз харесвам латекса на Дулукс. Ефека въру стените е много красив. Само внимавай като избираш цветовете, защото на малкото картонче ти се виждат светли и като боядисахме една стая в "свежо слънчево оранжево", както си милех в началото и после пребоядисвахме в два тона по-светло, че не се стоеше вътре)))))
Re: Tendencii v cvetovete
13-02-2007 - 16:35:23
Zdravei! Aktualnite cvetove sa svetlo bejavoi tamno kafiavo! Li4no tvoi si e izbora oba4e dali 6te predpo4ete6 tezi dva cvjta! Az oba4e moga da ti pomogna s izrabotvaneto na unikalni i novi mazilki ( italianski ) koito teparva navlizat v BG! Imam katalozi 4rez koito moje6 da izbere6 vida na mazilkata i saotvetnite cvetove! Razpolagam i sas snimki na izraboteni ot mojta firma obekti! A ako ne ti haresat mazilkite moje prosto da ti sadeistvame za bojdisvaneto na tvoj nov i uiuten dom! Ako projvjva6 interes moje6 da me potarsi^ na GSM:0877299045,za da se ogovorim kaga i kade shte e vazmojno i udobno za teb da se vidim, za da moga da ti dam po-qsna informacij! Kazvam se Marin Dimitrov
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход