Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!

Публикувано от ivo107 
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
17-10-2007 - 11:57:58
Здравейте,

Извинете ме за късния отговор но влизам по-рядко напоследък.Шоу-рума им се намира в уличката от 5те кюшета към НДК.Минавате бившия военен музей и по надолу преди касите на Топлофикация се намира техният офис.Отвън не е голям.Гледате от дясно на тротоара.То пак отляво е само подлеза на НДК smiling smiley .Ако е валиден този мобилен пробвайте на него:

фирма Драго&Драго - имам GSMа на служителката с която работех в офиса им на НДК - 0898598786 Ива

P.S: Преди близо 1 година бях много доволен и от цена,срок и изпълнение.Сега не знам как са (Просто вече не ми е на главата smoking smiley )

Все пак за близо 1 година от активно ползване на моята ПДЧ кухня констатирам че не е мръднала.Нищо не се е счупило или обелило.Доволен съм

Успех


smoking smiley
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
18-10-2007 - 21:49:24
стига реклама за драго и драго.не е това начина да продаваш продукт
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
19-10-2007 - 14:40:43
Здравей bobi71,

Ти нещо не си сам? :crazy:

Случайно да забелязваш че не влизам с месеци тук! - на това ли му казваш реклама.

Отделно в предишни постинги в тази тема съм го казал пределно ясно че нямам нищо общо с тази фирма.Но явно и ти не си си направил труда да четеш.Последно си спомням че имаше една дама от вашия бранш с рязвяни коси яхнала метлата по този повод (в съзнанието ми изплува като Баба Яга smiling smiley ) - също като теб.Не знам..... confused smiley ....бизнеса ли не ви спори че все си чешете езиците тук???

Каквото и да е - ние КЛИЕНТИТЕ ще си споделяме колкото душа ни иска. Аман от такива печалбари които не знаят що е качество.

Моля да ме извинят всички фирми който не са такива разбира се

Поздрави,


smoking smiley
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
19-11-2007 - 02:55:26
www.monistobg.com
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
20-11-2007 - 20:35:27
Само не поръчвайте от мебели еж. Проектантката ще ви скъса нервите. Ще забавят доставката двойно. Ще монтират некачествено. А управителят ганчовски ще се държи с вас отвратително.
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
24-11-2007 - 13:34:14
Аз също пражя мебели по поръчка ако искаш мога да ти покажа нещо мое scooterr@abv.bg
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
03-01-2008 - 15:05:49
Не купувайте от Драго и Драго. Лъжат. Лъжат много при това. Пример:
Поръчваш си мебели. Плащаш капаро – 50%. Казват ти – ще станат след два месеца – на тази и тази дата. След два месеца датата идва – мебелите – не! Обаждаш се в офиса, питаш – казват ти – “не знаем, ще питаме Драго” Питат го три дни. След три дни пак питаш, питаш после и самия ДРАГО защото в офиса още не знаят – той казва “Ще станат ама ще закъснеем”. Колко – “ми не знаем ама в следващите две седмици НЯМА да е, ние ще ви се обадим”. Чакаш две седмици. Питаш пак. Пак самия Драго. Той – “ами те вашите неща са нарязани, ама не са сглобени. Ние ще ви се обадим като станат готови”. Междувременно идва Коледа и Нова година. След Нова Година, пак питаш Драго. Той – “ами те сега не работят складовете и няма откъде да купим материали. Та затова в следващите десет дни НЯМА да е. Ама ние ще ви се обадим като станат”. Нищо, че твоите мебели според същия тоя Драго са били нарязани още преди две седмици...Накрая пак Драго ти казва – ами ако искаш вземи си капарото обратно – ние още не сме ги започнали...
Та ако имате излишни нерви – идете там...
Ама поне капаро не плащайте, та като видите, че ви лъжат да се обърнете към друга фирма, не да гоните този дето клати гората.
И тъй-като не обичам да съм анонимен – казвам се Мирослав Спасов, msp@abv.bg.
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
03-01-2008 - 15:18:33
Не знам за Вашите впечатления от тази фирма - "Драго & Драго", но моите са коренно различни. Не зная дали сте реален потребител,, или собствениците на фирмата си правят реклама, на мисълта за което ме навежда телефонния номер в края на постинга Ви. Но, не искам да обидя никого - възможно е да е и реален постинг, при което моля за извинение автора му, въпреки, че не мога да възприема такъв пост с телефона на фирмата - за мен това си е откровена реклама. Но нека споделя и моите впечатления от "Драго & Драго". А те са:
За Бога братя smiling smiley - не купувайте от Драго и Драго. Лъжат. Лъжат много при това. Пример:
Поръчваш си мебели. Плащаш капаро – 50%. Казват ти – ще станат след два месеца – на тази и тази дата. След два месеца датата идва – мебелите – не! Обаждаш се в офиса, питаш – казват ти – “не знаем, ще питаме Драго” Питат го три дни. След три дни пак питаш, питаш после и самия ДРАГО защото в офиса още не знаят – той казва “Ще станат ама ще закъснеем”. Колко – “ми не знаем ама в следващите две седмици НЯМА да е, ние ще ви се обадим”. Чакаш две седмици. Питаш пак. Пак самия Драго. Той – “ами те вашите неща са нарязани, ама не са сглобени. Ние ще ви се обадим като станат готови”. Междувременно идва Коледа и Нова година. След Нова Година, пак питаш Драго. Той – “ами те сега не работят складовете и няма откъде да купим материали. Та затова в следващите десет дни НЯМА да е. Ама ние ще ви се обадим като станат”. Нищо, че твоите мебели според същия тоя Драго са били нарязани още преди две седмици...Накрая пак Драго ти казва – ами ако искаш вземи си капарото обратно – ние още не сме ги започнали...
Та ако имате излишни нерви – идете там...
Ама поне капаро не плащайте, та като видите, че ви лъжат да се обърнете към друга фирма, не да гоните този дето клати гората.
И тъй-като не обичам да съм анонимен – казвам се Мирослав Спасов, msp@abv.bg.
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
04-01-2008 - 15:02:29
Които иска може да си поръча и при мен нещичко.
Идвам на място изготвям проект и договор, цените са ми добри .
Може и сами да се обедите в думите ми
телефона ми е : 0889754478 - Василев winking smiley
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
04-01-2008 - 15:37:41
И за какво ти е притрябвало да си блъскаш главата с кухни по поръчка или въобще мебели по поръчка? confused smiley Нито са по-евтини, нито можеш да ги видиш как изглеждат. Накрая да няма eye popping smiley !

Аз си купих кухнята и други мебели от Явор / www.yavor-bg.com / и незнам кой би ми предложил по-добри условия.

Доколкото знам са най-големия производител и вносител на мебели в Б-я и имат магазини в цялата страна.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход