Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!

Публикувано от ivo107 
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
09-02-2007 - 13:16:17
Rumen Написал:
-------------------------------------------------------
> За жалост е така - Иво
>
> Ще ми бъде интересно краината цена и КАЧЕСТВО , от
> тези на Арон и Айко?
> Успех
> А за ютията-аз съм лепил кантове от фурнир преди
> 10-15 години по този начин


Е, то преди 10-15 години не знаехме какво е кухня по поръчка почти - според мен си беше нормално winking smiley

Иначе и аз бих поспорил доколко качеството на Арон и Айко е добро.Доколкото знам при тях се почва първо с евтините полски или "не знам къде" произведени плоскости.Отделно монтажа от фирмата донякъде ги обвързва ако има монтажен дефект да дойдат да си го отстранят.При готовите кухни от складовете разчиташ майстора да е добър.

Не знам дали не е добре да се направи в България една "Задруга на Качествените Български Производители" като не се прави изключение да влизат фирми там (дори и с много пари) по втория начин.Така тази "Задруга" ще бъде гарант за качество.И може да се докаже във времето.

Тогава човек като си поръча от фирма на Задругата, дава парите и ляга да си спи спокойно без да мисли "ама как ще ми направят това-онова"

НО.........едно е да си ИДЕАЛИСТ, а друго е да си РЕАЛИСТ!

Поздрави



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-02-09 13:18 от ivo107.
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
09-02-2007 - 13:43:42
Здравейте,

Навремето (преди 3-4 години) имаше една малка но много добра фирма за мебели и кухни.Казваше се "Каза Футура" и офиса им беше в кооперацията точно срещу Партиния гараж (гаража на Надежда Михайлова).

Някой да е поръчвал от тях?

Поздрави
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
09-02-2007 - 17:33:33
Здравейте,

Тъй като едната стена е гипсова и стара, има залепен гипсокартон върху нея и не може да издържи шкафовете е необходимо да бъдат захванати за тавана с иноксови/хромови тръби с крепежни болтове и пластини за тавана и шкафа съответно....От Драго&Драго ми искат 80лв.(материали 50лв и труд 30лв) само на тези 3 тръби (защото са 3 шкафа) и ми се струва доста скъпо.Все си мисля че материалите ще си ги намеря по-евтино.Та, въпроса ми е:

Къде има магазини или складове на фирми в София които предлагат такива тръби и крепежни елементи за кухнята?

Специално тръбите трябва да са от фи16 нагоре

Поздрави
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
12-02-2007 - 00:35:10
zdrasti
obzavejdam cial apartament, toku shto pusnah tema za uredite v kuhniata, che mi e mnogo neiasno. Vidiah, che spomenavate Aiko. V tiahnia showroom e firmata Interior 46, v saita im ima dosta hubavi neshta...i mai sam gi haresala za porachkata na vsichki mebeli.
Niakoi ima li neshto ot tiah? Imate li vpechatlenia ot kachestvo i ceni?
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
14-02-2007 - 12:05:16
Лично аз не съм ги чувал

sad smiley

Съ-форумци, дайте да помогнем на хората.Ако някой има отзиви за фирма "Интериор 46" да драсне един ред.

То иначе мързела не боли winking smiley smoking smiley
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
14-02-2007 - 12:11:24
Между другото,

Къде има магазини за мойто питане бе хора?

Иноксова/Хромова тръба фи16 + анкер болтове + планки.......... eye popping smiley

Отделно си търся мивка-алпака за шкаф 50/60см с дълбочина над 19см с едно корито

Дайте идеи за магазини с читава алпака на прилични цени.Много скъпо ми я дават от Драго&Драго...кухнята им на много прилична цена, пък уредите.........ужас :g:

И сам ще си я купя..........ама кажете къде? smoking smiley

Поздрави
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
23-02-2007 - 14:29:33
ivo ti mai nishto ne razbirash ot mebeli Sorry winking smiley
ama znaeshli cenata na plo4ite pantite riazaneto kantiraneto i tntn kato iskash evtino edi v vseki vtori magazin
az se zanimavam s mebeli Cirkuliara mi struva 25000lv kantirashtata tolkova i sa BG a italianskite na Martini da ne govorim
darveni filosofii az sam rabotil niakolko godini v USA i niama takava shema a kadeto i da e po sveta pora4kovata mebel e skapa za skladova baza ti ludlisi.....ima 30 vida plo4i samo na Eger ami MDF plotove i tn vijdali si skladovete na Eger ili New manpo 2000kvm edinia
i koga kato podarjash takava baza i pravish proizvotstvo za hoteliot 100ap. shte im puka za tvoiata kuhnia ili imat 10 modela ama sa seriino prizvotsvo i mai ne vinagi pasvat po novite stroitelstva tai 4e ako iskash ti predlagam sam da si napravish kuhnia shtom razbirash shte ti dam adresite na firmite za materiali kupisi narejisi kantirai i aide
a za gelemite firmi te sa tuk no ne se zanimavat s pretencii na drebno
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
24-02-2007 - 04:21:16
az si napravih moqta pri edni mom4eta v lulin v silvar centyra!
mnogo sam dovolen pora4kata stava za 30 kalendarni dni ceni ot okolo 300-400lv darjat smqtam 4e e dosta izgodno,moqta izleze 2107 s dva aglovi skafa koito si mislq 4e sa proizvedenie na izkustvoto ako nqkoi ima interes www.cikobg.com
Nqkoi da si e pora4val pri tqh?
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
25-02-2007 - 09:46:46
Hallo, Ivo 107
Predpolagam, che kuhnjata ti e gotova - kak stana, dovolen li si?Az sasto trjabva da kupuvam kuhnja i sigurno ste se spra na tazi firma.Kato pishesh, che ofisa im e do NDK -v magazina na Platan v Iv Vazov ima kuhni ; mislja che sam vijdala i D&D:tam li imash predvid?
Za kolko vreme beshe gotova?

Za kuhni Aiko imashe pisano vav forima - dosta negativno.
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
25-02-2007 - 10:14:23
za Aiko nqma kakvo da se kaje te samo otbivat nomera!
edna moq priqtelka si pora4a spalnq pri tqh i prosto ... nqma dumi , spalnqta se klate6e o6te sled kato q montiraha smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход